Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális a menzesz esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a menzesz esemény utáni tabi után?

Figyelt kérdés
Szombaton volt az aktus mensi után 1 nappal, elszakadt a gumi, és időben be is vettem a tabit. Most meg ra 5 napra úgy nézem rendesen megfog jonni. Ez rendben van? Nem valami rossznak a jele?

nov. 24. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is tudni kell, hogy elovaladek volt max.
nov. 24. 10:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális, mert rohadt nagy hormontartalma van.


Mindent is megborírhat!

nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a körülményeket nézve normális. Elmesélem nekem mi volt. Nekem általában hónap végén jön meg. A gumi nekem menstruáció után pár nappal szakadt ki. Bevettem az esemény utánit, és rá pár nappal (max egy héttel) megint “megjött”. Mintha menstruáltam volna, minden tünet, meg a vérzés lefolyása is stimmelt. Pedig inkább ovuláció időszakban voltam akkor. Aztán hónap végén is megjött ismét, akkor már a szokott időben. És azután vissza is állt a normálisra. Mindenkinek máshogy reagál a teste, nem mondom, hogy nálad ez lesz. Ez csak az én esetem, ami mutatja, hogy milyen kacifántos tud ez lenni.
nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy lórugásnyi hormont bevittél, kb. bármi előfordulhat, kimaradó / hamarabb megjövő / köztes barnázás / pecsételés. Egyénfüggő kinél hogy csapódik le, van aki könnyebben átvészeli, van akinek meg fél évre széttrollkodja a ciklusát.
nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem be életemben, utána hetente-kéthetente megjött egészen addig, míg rendes fogamzásgátlót nem kezdtem el szedni.
dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!