Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a baratommal 18 evesek vagyunk, kozepsulisok. minden alkalommal vedekezunk, de volt, hogy ugy nyult hozzam, hogy elovaladekos volt az ujja. (bar akkorra mar megszaradt). lehet az is, hogy az ovszerbol alul kifolyt valami. 9 napja kesik a menstruaciom, es a mensinek meg csak nagyon tavoli jeleit tapasztaltam magamon. duzzadt mellek, ingerlekenyseg, nagyobb etvagy, puffadas. ugyanezek lehetnek a terhesseg tunetei is. korabban volt mar, hogy 10 napot kesett a menstruaciom, es amikor meg nem eltem nemi eletet, volt hogy egy honap kimaradt. a ciklusom nagyon rendszertelen, 35-42 napos, es igazabol nem tudom mit csinaljak, vagy gyanakodjak e terhessegre. az biztos, hogy egyikonk csaladja sem tamogatna, ha terhes lennek, se abortuszban, se megtartasban (ami nalam szoba se johetne). tanacsot kernek, foleg a holgyektol. voltatok mar hasonlo helyzetben?

nov. 27. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Vegyél tesztet drogériában, ha az pozitív, akkor nőgyógyász. Abortuszt ne vállald be, illetve csak akkor, ha vizsgálat igazolja, hogy nem lenne egészséges vagy életképes. Maximum add örökbe, sok gyermektelen pár szeretne gyermeket. Az, hogy megszáradt nem jelent semmit, egy ondósejt napokig vagy akár hetekig is eléldegél. Pasiként válaszoltam.
nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár száz forint egy terhességi teszt, csinálj egyet. Egészen minimálisnak gondolom az esélyt, ha rendesen védekeztetek, de az a biztos, ha csinálsz tesztet.

És ne hallgass a #1re. Csak a szokásos pasi, aki veszi a bátorságot, hogy a méhedben turkáljon. Ha véletlenül terhes lennél, nem csak most, hanem akármikor, jogod van az abortuszhoz, ettől nem lennél rosszabb ember. A sok szülő fogadna örökbe téma számomra bicskanyitogató. Rengeteg baba vagy gyerek meg árvaházakban nyomorodik meg, mert nem kell senkinek. Mindegy, a légyeg, hogy ez a te döntésed.

nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM folyik ki alul semmi és előváladékos ujjtól NEM leszel terhes! Az előváladéknak közvetlenül a méhszájra kellene kerülnie, oda-oda be a legmélyére, nem a bejárathoz, meg nem "középtájra".

Azért puffadsz, érzékenyebb a melled mert alapból nincs még beállva a ciklusod és megint rendetlenkedik kicsit a hormonrendszered. Ha 18 éves vagy és sűrűn előfordul ez akkor konzultálj a nőgyógyászoddal, érdemes lenne egy laborra elküldenie (nem terhesség, hanem más miatt).

nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát azért 9 nap alatt kicsit korai lenne ezt terhességi jelnek venni.
nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy stresszes mostanában? Az is okozhat ilyet.

De ha annyira parázol akkor vegyél egy tesztet.

nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, borzasztoan stresszeltem mostanaban. most nyelvvizsgaztam, illetve tulvagyok egy szalagavaton is, mindketto miatt izgultam nagyon. most forgalmi vizsgaztam,az is eleg stresszes volt,es meg azon is parazok hogy most nem fog megjonni😅
nov. 28. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!