Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Pharmatex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Pharmatex, használat előtti fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Külső tényező által,úgy hallottam nagyon biztonságos,ha szakszerűen alkalmazzák.

Kinek,hogy vált be?

Persze,ha betartotta az előírásokat a használatával kapcsolatban.


2010. okt. 21. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem bíznék meg abban a vacakban=)
2010. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Sok Pharmatex-es babáról lehet hallani, ill. olvasni különböző fórumokon, úgyhogy én se bíznék benne, max ha nem lenne gond, ha becsúszik a baba.
2010. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Más spermiciddel kapcsolatban tudok nyilatkozni, azok tökéletesek voltak, pedig őskőkoriak, mamám használt ilyesmit.
2010. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízható. Peearl indexet ha megnézed, akkor láthatod is, hogy mennyire nem:)

Megszakítással és naptármódszerrel együtt vállalnám be max, azt is csak akkor, ha végképp nem maradna más lehetőség.

2010. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én használtam pár hónapig megszakítással együtt és nem lettem babás!
2010. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hello!

en nagyon sokaig hasznaltam pharmatex tablettat bar igaz nem csak azt...nekem van egy minimikroszkopom ami PG\53kent fut a piacon. ezzel a kis kutyuvel meg tudod nezni kulonbozo valadekokbol hogy fogamzokepes vagy e vagy nem...a ketto eggyutt szerintem megbizhato. nekem nem volt vele semmi problemam...ja es ez a kutyu szerintem 2000ft alatt van s egy eletre szol ha csak el nem torod! :) erdemes utana nezni es beszerezni egyet belole!!

2010. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is használtam pg 53-at, de nekem macerás volt,hogy ne egyek-igyak elötte stb...Úgyhogy most ovulációs tesztet használok (+ megszakítást), ami hasonló elven működik,mint a terhességi teszt, tehát a vizelet hormonszintjét vizsgálja!Próbáltam a Pharmmatexet is, a kúp félét, de olyan gyógyszerszagú+állíólag nagyon rossz az íze. Természetesen azt is megszakítással használtuk, így nem lett baba belőle!
2010. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én könnyen teherbe esős típus vagyok és nem lettem terhes tőle .Igaz megszakítással együtt használtam és naptármódszerrel.Ezek kombinálva biztonságosak.A gyógyszertárba készített kúpok olcsóbbak és ugyanolyan hatékonyak talán még jobbak.Én amit használtam gyógyszertári cuccokat(kúp,sampon,arckrém az mind jó volt).Szerintem megszakítással és/vagy óvszerrel vagy pesszáriummal biztonságos.Ha kevés pár csepp ondó bekerül azt még eltudja pusztítani.
2010. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mit takar az hogy könnyen teherbeesős típus vagy?:)
2010. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze én is megszakítással használnám a barátnőmmel,tehát az előfolyástól kéne,hogy védjen.

Nem tudom,hogy érdemes lenne e használni óvszer helyett,de amíg az óvszerrel "szarakodom" addig lelankadok és nem tudom feltenni.

2010. okt. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!