Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex és hőmérőzés? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex és hőmérőzés? Lehet ez megbízható módszer?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót, a pesszárium nem marad a helyén, a párom allergiás a latexre és néhány síkosítóra, a megszakításos bróbálkozásaink sem sikeresek. Kezdek kifogyni az ötletekből. A doki ajánlotta a Pharmatexet, de ezt nem érzem elégnek.
2011. nov. 9. 10:10
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
latex-mntes óvszer? szerintem biztonságosabb.
2011. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a doki nem ajánlotta, kérdeztem tőle és a semmilyen módszerhez áll a legközelebb a "módszerek hatékonysága" táblázatban amit adott.


Használat első évében a teherbe esett nök 29%-a attól esett teherbe. És olvastam sok fórumot ahol sokan írják, h mellette estek teherbe. Szerintem ez szerencsétől függ, valakinek biztos bevált.


Nekem a hüvelygyűrűt ajánlotta. Nekem kell felhelyezni mint egy tampont és három hétig fent marad majd 1 hétre ki kell venni és akkor jön meg.

21/L

2011. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Igen, latex mentes óvszert már próbáltuk, de sajnos síkosító azon is van és azt sem bírja.


A hüvelygyűrű hormonos, az új orvosom szerint azt sem használhatok.

2011. nov. 9. 10:29
 4/12 napietus ***** válasza:
de a síkosító kívül van, mit nem bír? nem lehet, hogy csak kifogásokat kres?
2011. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak kifogásokat keres. Egyszer az ügyeletet kellett kihívnom hozzá, az orvos mondta, hogy ez lehetett a baj (mivel latex-menteset használtunk).
2011. nov. 9. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Pesszárium?
2011. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy a pesszárium is kilőve. Akkor spirál?
2011. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ha még nem szült nem fognak neki spirált felhelyezni :S
2011. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyik ismerősöm használt pharmatex-et de ők is csak úgy merték bevállalni h megszakításos volt a dolog ... Előző voltam
2011. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 1 évig használtam a pharmatexet, és nem volt semmi baj. Egy barátnőm pedig több mint másfél évig, és nála sem volt semmi.

Szerintem az egyetlen titok, hogy minden utasítást szó szerint be kell tartani... Viszont arra készülj fel, hogy az első 1-2 alkalommal csípni fog aktus után.

2011. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!