Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal eddig csak óvszerrel csináltuk, de ki szeretnénk próbálni anélkül is. Mi lenne erre a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 16:57
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint védekezési módszer, az kimaradt, ha nem lenne egyértelmű:P
2009. jan. 3. 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hány éves vagy és mit szeretnél.Mert ott van mondjuk a tabletta...vagy a megszakításos módszer,de az nem olyan jó.Ja és a legjobb védekezés,ha nem csinálod :-D
2009. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok:P igazából azért kérdem, mert még csak "nemrég" kezdtünk a barátommal nemi életet élni, pontosabban 1 hónapja, de érdekelne milyen óvszer nélkül:P:) van erre vmi speciális tabletta? amit nem kell folyamatosan szedni?
2009. jan. 3. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:

sztem elég idős vagy hozzá, h elkezd szedni a tabit, és ha a párkapcsolatod is állandó és stabil, akkor az a legmegfelelőbb... én is 18 éves korom óta szedem(másfél éve), mióta komoly kapcsolatom van. nagyon jó dolog... a legbiztonságosabb védekezési módszer(még az óvszernél is többet véd), és ráadaásul megszünteti a menses görcsöket, és napra, sőt napszakra pontosan jön meg, amit azért jól jön tudni, ha valamit tervezel előre... attól nem kell tartani, h folyamatosan kell szedni, nem vészes....egyszerűen csak összekötöd egy mindennapi tevékenységeddel, vagy telefonon állítasz egy riasztót, ami mindennap ugyanabban az időpontban figyelmeztet...ennyi... és ha elfelejted mégis bevenni, akkor egy hétig megszakításos módszer és minden oké...kicsi az esélye a teherbe esésnek még így is, ha egy nap kimarad...


amugy nincs olyan tabletta, ami egyszer használatos fogamzásgátló...esemény utáni sürgősségi tabletta van, de azt csak és kizárólag vészhelyzetben szabad használni, mert nagyon magas hormontartalmú! teljesen felborítja a szervezeted normális rendjét és hosszú idő, mire helyrejön.

2009. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
PHARMATEX
2009. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

helló, ha eléggé extrémek vagytok, nem kell tabletta.

egy kis illatos beöntés, és engedheted a popsidba. ha szemből csinálja, pont olyan, mintha punciban játszanátok...

2009. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az igaz, kedves előző, de ahhoz fogható érzés akkor sincs, mikor a puncimba engedi a párom....olyan kiteljesülésféle, jobb mint az orgazmus...popsiba(abban a pózban ahogy leírtad) még mindig nem olyan élvezetes...én csak akkor szoktam bevállalni, ha már második menet van és előtte már megvolt amire vágytam :)
2009. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia, kedves előző, az előző vagyok :)

a feleségemmel játszottunk popsis játékokat az elején, elfogadta, de a puncit tartotta a "főhelynek". mára megfordult a helyzet, és egy idő után hátra kéri :)

szóval az idő sokat változtat az ízlésen. és, érdekes módon, ő ugyanezt mondja a popsira-teljesebb, mélyebb orgazmusa van hátulról.

2009. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves előző....na tudod, ki vagyok :) igazad lehet, változik az emberek ízlése/gondolkodása korral is, nem tudhatom mi fog tetszeni mondjuk 10 év múlva, és én még az elején járok...tavaly még azt sem hittem volna, hogy valaha fogok análozni...manapság pedig már általánosan is benne van a választékban esténként :) most egyelőre így érzem, azért írtam ezt...de úgyis mindenki maga dönti el, mi neki a legjobb...
2009. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de én megmaradnék a szokásos vaginális közösülésnél:D egyelőre:P aztán ki tudja mit hoz a jövő, de most még nem akarom análisan csinálni:P
2009. jan. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!