Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szexem kesik 14 napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexem kesik 14 napja ,maskor is volt mar ilyen hogy kesett. gumival csinaltuk nm elvezett belem azt is megneztuk hogy nem szakadt e ki, minden rendbe volt. viszont gorcsolok meg faj a hatam, mint mielott megjon. nem lehetek terhes iagz?

Figyelt kérdés

dec. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Késik a szexed? Ez érdekes!
dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 StevenUp ***** válasza:
100%

Nekem is késett elázott első szexem. Kb másfél évet.


De amúgy sikerült a kibogarásznom, hogy mi a kínod ami egy nagy siker nekem, hiszen se a szót nem találtad el, se az ékezeteket nem ismered.


Szex alkalmával meg tud borulni a hormonháztartás. A hormonok indítják el a testben a menstruációs folyamatot.

Szex miatt késhet a menstruáció, ahogy stressz miatt is tud késni. Exemnek amikor felvételizett ki is maradt abban a hónapban 🤷‍♂️

És mivel szexeltél, és stresszelsz is, így evidens hogy késik.

Ha a gumi nem szakadt ki, ha a gumiból nem jött ki a cucc, ha a párod nem rakta beléd a farkát gumi nélkül, ha nem élvezettt a sunádra, ha nem fújt lufioroszlánt g*ciből beléd szex után, akkor kizárt hogy terhes légy.

A hátad meg megfázott mert takaró nélkül dugattad magad, és azért fáj valószínűleg, vagy már beképzeled azt is, mint minden pánikra hajlamos ember.

dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszt. nem, nem a szexem késik hanem a menstruációm csak nem engedett több karaktert így rossz szót töröltem ki. a gumi nem szakadt ki es nem tette be gumi nélkül, nem erintkeztem a spermajaval megis nagyon félek hogy már ennyit késik
dec. 30. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A stressztől is késhet a mensi, plusz a fizikai megerőltetéstől is (szex), szóval nyugodj le, pláne, hogy a gumi nem volt sérült.


Ha mégis aggódsz, akkor elmehetsz nőgyógyászhoz, vagy csinálhatsz tesztet otthon. Az érzékeny típusok már most ki tudják mutatni, hogy terhes vagye

dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!