Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A sablon kérdés.. igazából valószínűleg túlreagálom a dolgokat. Tanult ember vagyok, csak a tapasztalat hiányzik. Először pettingeltünk a barátommal. Gyakorlatilag nem történt ejakulació a barátom részéről, maximum csak előváladék lehetett. Ő 1-2-szer odanyúlt a nemi szervéhez, azután folytatta a hüvelybe hatolást ujjal. Mivel először történt ez velem, így rástresszelek erre, legközelebb biztos jobban figyelek minden részletre. Csak kíváncsi vagyok, hogy jogos-e az aggodalmam.

Köszi előre is :)



dec. 18. 21:50
 1/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy teherbe esel
dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Lehet tanult vagy, de biológia órán mégsem figyeltél... a spermiumsejteknek közvetlenül a méhszáj közelébe kell kerülniük, hogy esélyük legyen a hüvely számukra barátságtalan ph-jú közegét túlélni. Nem véletlenül akkor a fallosz amekkora (hogy a célterületre juttassa a matériát). Szóval ha a pasidnak nincs zongoristákat megszégyenítő extra hosszú ujja akkor NEM leszel ennyitől terhes.
dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Tanult ember vagyok"


Ez mit takar? Álltalános iskola 5. Osztály biológia órán épp beteg voltál?


Nem fejtem ki jobban mint a #2. De nem. Nem lehetsz ennyitől terhes.

dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #3.

*Általános iskola

Illetve nem, nem voltam beteg. Ez volt az első alkalom, hogy ilyet csináltam és felmerült bennem a kérdés, "mi van ha...". Mert tudom, hogy az előváladékban is található spermium. De kedves #2 válaszoló kifejtette, így alábbhagyott a túlgondolásom. Köszi a választ:)

dec. 18. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Na már nyelvészkedünk egy elütött plusz betű miatt?


Mi az, hogy " mi van ha... "


Ha tudod, hogy az előváladékban is van spermium azt miért nem tudod, hogy a saját tested miként működik?


Nem tanult vagy Te kedves kérdező, csak egy szűz 18 év allatti.

dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezek a fránya l betűk :/

A véleményekre voltam kíváncsi, hogy a tapasztaltabb emberek tanácsot adjanak. Végülis erre való az oldal.

dec. 18. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:

A válsz az, hogy igen. Lehetsz terhes.


Az előváladékban bár jóval kevesebb spermium található mint önmagában az ondóban de amennyiben életképes spermium bejut a méhszájig akkor teherbe lehet esni. Bár ennek a valószínűsége elenyésző, ( nagyjából 5% ) de megeshet.


Maga a hüvely mélysége nagyjából 9-11 cm.

Egy 17 cm hosszú pénisz azért tud teljesen behatolni mert magát a méhszájat tolja ilyenkor fel. Ez azért nem fáj a nőknek, mert a méh szája érzéketlen.


Szóval kézzel is simán elérhető a méhszáj.


Nem kell izgulnod, mert nagyon sok véletlennek kell egybe esnie ahhoz, hogy teherbe ess egy ilyen esettől. De nem árt az óvatosság.

dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pici helyesbítés.:


Ami kimaradt mielőtt megköveznek. A 17 centis pénisz nem nyomja össze a méhet, mert maga a hüvely is képes nyúlni főleg izgalom hatására. Így a kerek. De csak akkor nyúlik " alkalmazkodik " ha a behatoló hossza nagyobb mint maga a hüvely alapból.

dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!