Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Heti rendszerességgel szeretkezünk a barátnőmmel, mindig gumival védekezünk. Most ovu után vagyunk 3-4 nappal, ebben a pár napban fájt a feje, hányingere volt, ment a hasa és most érzékenyek a mellei.

jan. 4. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9# és elmondta a véleményem.

Amúgy több hosszabb kapcsolatban voltam már.

Vagy gumival védekeztünk, akkor volt beleélvezés...(ha azt annak lehet nevezni a szó szoros értelmében🤔).

De volt ,hogy megszakításos módszerrel csináltuk hónapokig, tudom, veszélyes, de ha kontroll alatt tartjuk a dolgokat, simán okés.

A harmadik a gyógyszer volt, én nyilván azt tartom a legjobbnak, de volt, hogy a barátnőm " automatikusan" elkezdte szedni, mert ő is úgy gondolta, hogy az igazi élvezet, amikor natúr a kontakt...

A paranoiás emberek meg inkább ne szexeljenek, mert tönkreteszik az egészet!

jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csúszott le, nem szakadt el, már az első húzástól kezdve rajtad volt akkor pontosan 0.0% az esélye. Kivéve ha szűz Máriát töltöd 🤣

Nincs a gumin mikrolyuk amin átoson a spermiumsejt.

jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!🤦🏻‍♀️

A gumiba simán bele lehet élvezni, nekem is volt egy "parnerem" aki nem mert, így szex sem lett belőle.

Én nem szedek semmit, nem használunk gumit megszakítással csináljuk, van amikor az eleje még be is megy, de sose lettem terhes. (néha meg rémít, mert félek, hogy meddő vagyok, 2 hónap múlvára van időpontom)

Szóval annyira túl tudják görcsölni az emberek, felesleges. Gumit húzott és kész, nem lesz terhes ovu alatt sem, ha nem lyukadt ki az a műanyag izé.

jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
11. Évek óta nem szexelek. Ez a legbiztosabb megoldás. A szex nem ér annyi amennyi macerát, parát, nyűglődést amivel jár. Ez a 100% védekezés.😀👍
jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14# nagy kár, később nehogy megbánd🤔, de te tudod.

És hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15. 48

Később pláne nem fogom bánni.

jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semmi esély. Egy jó kis vírus annál valószínűbb. Felesleges a terhességi teszt, több szempontból is.

1: Ez már nem felelősségteljes, hanem beteges.

jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!