Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem marad a helyén a hüvelygyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem marad a helyén a hüvelygyűrűm. Mit csináljak, hogy ne "csússzon le"?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el a hüvelygyűrűt használni. Rendben felraktam, de mikor a tampont akartam felrakni éreztem, hogy teljesen lecsúszott a hüvelyembe :S Mit csináljak h fent maradjon?
2010. okt. 23. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igazábol nem értek hozzá, de szerintem menstruáció ideje alatt nem kellene felhelyezned, de lehet én tévedtem
2010. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

a tablettát is a menzesz első napján kell elkezdeni,mivel a gyűrű hormonális tehát azt is.


(elsőnek)


nézd át a betegtájékoztatót hátha nem úgy raktad fel ahogy kellene.

2010. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld meg hogy a felső része a méhszájad felett legyen, így oda "beakad" és nem fog lejönni. Amúgy nem ajánlatos egyszerre használni a gyűrűt és a tampont, mert mikor húzod ki a tampont esetleg beakadhat a gyűrűbe és kihúzza azt is. Bírd ki most, később meg úgyis vagy gyűrű lesz bent vagy tampon szóval ez csak most áll fenn.
2010. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja és még annyi, hogy pl nekem is a hüvelyemben van főként, az alja a "bejárattól" kb 2-3 cm-re van, h aneked is így vna nem gond. Ha érzed akkor viszont nincs jó helyen!
2010. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tájékoztatót már elolvastam, de csak annyi volt benne, hogy a gyűrű elhelyezkedése nem számít :S Így a barátomat nem fogja zavarni? :S
2010. okt. 24. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért használsz a hüvelygyűrűvel tampont? Amikor meg kell jönnie, akkor nem kell gyűrű! 21 nap gyűrű, 7 nap vérzés! Ez a rendje!

Olvasd el a tájékoztatót, vagy kérd ki a nőgyógyászodat! Hány éves vagy? 15???

A gyűrűt amúgy is úgy kell felhelyezni (1,5 évig használtam), hogy a mutatóujjad teljesen bemenjen a hüvelyxedbe! Feltolod a gyűrűt, és kész, ha érzed, hogy bent van, nem jól tetted fel! A tampont én totál elhanyagoltam, mert a gyűrű után nehéz volt nekem feltenni! Betétre váltottam, mert higiénikusabb és pont elég volt, hogy a gyűrű miatt matatok magamban!

25/L

2010. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, nem fogja zavarni.
2010. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
25 éves vagy, használtál gyűrűt, és még sem tudod, hogy az első gyűrűt a menzesz első napján kell felrakni? És még engem szólsz meg, hogy hány éves vagyok? mivel elsőnek használom, azt hittem, hogy a tampon nem fogja zavarni, mert teljesen fent marad a gyűrű. De valamiért lecsúszott, pedig jól raktam fel. És nem tudom, hogy ez így rendben van-e. De ha csak ilyen válaszokat kapok, mint a tiéd, nem is fogom megtudni.
2010. okt. 24. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is most használom az elsőt:)(És IGEN A MENSZESZ 1- 5.IK napja alatt kell felhelyezni mint amikor a gyógyszert kezded el használni.)Az első 1-2 nap nekem is lecsúszott vagyis nem éreztem csak ha ellenőriztem hogy nagyon lennt van de nem zavart azért néha megpróbáltam feljebb tolni de másnapra ugyanott volt:)Viszont nem éreztem a jelenlétét és nem zavart a tamponnal sem húztam ki.a 2-ik héten 1szer majdnem kicsúszott éreztem a wc papírral visszaigazítottam és azóta se történt ilyen.Ma kell levennem kérdeztem a dokit hogy nem baj ha lejjebb van azt mondta nem lényeg ha nem érzem.(ott érzi jól magát,elhelyezkedett)De nem tudok vele sexelni idegesít,szóval addig kinnt pihen.Mellékesen a 8-ik nap után nyujt akkora védettséget hogy bármilyen más védekezés nélkül 1ütt lehetsz a barátoddal:)
2010. okt. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ujra én:) nem kell félni elférnek a tamponnal eddig ami fórumokat olvastam senkinek nem akadt bele kihúzáskor,de azért óvatosan cseréld. Remélem tudtam segíteni.27/N
2010. okt. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!