Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valószínűleg felcsúszott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg felcsúszott a Nuvaring hüvelygyűrűm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este raktam be, ahogy írta, előbb a gyűrűt, utána a tampont. Most nem érzem merre jár, de érzek is bent valamit. Ez az első alkalom, hogy használom. Történt már ilyen valakivel?
2011. aug. 23. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Slaggal csapassad ki
2011. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász...
2011. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyu :) Én is azt használok, már 3hónapja. :) Semmi gáz nincsen, nekem valamikor úgy felcsúszik, hogy nem is érzem :) a méhnyakadnál tovább nem tud menni, tehát ilyen szempontból az a jó, ha nem is érzed. :) Viszont nekem pl, nagyo megnövelte a libidóm (aminek örülök, bár előtte sem volt baj :d ) égy hónapra olyan érzékeny voltam, hogy a fenemegevett minden poént , gyakorlatilag sírással zártam.:D Nekem ilyen mellékhatásai voltak. Most még 7 napig csak gumival szexeljetek. Mi mondjk már 5. napon azt hiszem csináltuk megszakítátsosan. Nekem pl 3hét és 2nap után levettem az első gyűrűmet, és pl nem jött meg egyáltalán...azt hittem terhes vagyok, csináltam tesztet, de negatív lett. Mondták, hogy szokott ilyen lenni. Ugyhogy visszatettem 7nap mulva ahogy kellett..a másodikat , még le sem telt a 3hét, le sem szedtem, már mensturáltam is :) Tehát ezeket azért írom le, hogy lehet neked is lesz ilyen, ne aggódj :) Ha kérdsésed van még, írj nyugodtan?


A kérdsére tömören válaszolva: gyönyörűen lecsúszik magától, néha még ellenőrizd is le, hogy megvan -e, nem esett -e ki. Bár én nem szoktam, csak a barátom nekem :D De le fog csúszni, hagyd béékén:)

2011. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem ide tartozik,de nekünk elfogyott a gyűrűnk és azt mondják most nem lehet sehol kapni.. Te hol vetted és mikor??? 1 hete nem tudjuk beszerezni..
2011. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pénteken vettem, gyógyszertárban, egy héttel előtte szóltunk, hogy hozzanak. 3mat akartunk együtt venni, mert az ugy 9000 forint, 1 meg 3800....de nem tudtam, csak 1 db-ot beszerezni...
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten, a XX. kerben lehet kapni. Az erzsébeti nagy katolikus templom mögött. 66,23-as buszok állnak meg. Itt teljesen korrektek, már jártam úgy, hogy nem volt sehol de náluk igen, de olyan is volt, hogy mondták várjak 5 percet és körbetelefonálnak. náluk 10000 a 3 darabos. az 1 darabosnak azonos az ára.
2011. aug. 23. 16:12
 7/8 A kérdező kommentje:
10:50 köszönöm!!!
2011. aug. 23. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!