Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért alakult ki ez a téveszme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a téveszme?

Figyelt kérdés

Hogy a fogamzásgátlónak az ára a probléma, és ha a férfi kegyeskedik beszállni, vagy akáe telibe megvenni, akkor nincs probléma?


Illetve, hogy az a legegyszerűbb, mert csak be kell kapni, mint egy cukorkát, lenyelni, esetleg az idejét figyelni, és ennyi, szuper minden, az egyéb, csúnya, "vágyölő" módszerekkel szemben?


(Aki önként és dalolva szeretné szedni, szedje, nem az a gond... Hanem mások győzködése, kényszeríteni próbálása...)



febr. 1. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én soha nem szedtem. Aki meg nem hajlandó gumit húzni, az mehet is tovább.
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyszerű a történet. Aki szed szed (én is szedek), más nem szed, hanem másféle fogamzásgátlási módszert használ. Ha valaki rábeszélni, kényszeríteni akarna, hogy szedjél gyógyszert,nagyon egyszerűen nemet kell mondani. Szóval nem értem mi a probléma?
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A megközelítés, miszerint a gyógyszer a legegyszerűbb, hiszen csak annyi, hogy beveszed, lenyeled, és ennyi, max ne felejtsd el...

(Főleg pasik szerint.)


Amikor közel sem ennyiről szól a dolog.


(Nem érint a dolog, sosem akarta rám kényszeríteni senki, ellenben rengeteg ilyen történetet hallottam, itt is olvastam, a fenti "érvről" nem is beszélve...)

febr. 1. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában a gyógyszer a legegyszerűbb és az óvszer. A spermicideknél várakozni kell hatóidőt, stb. Persze tudom, értem mire akarsz célozni, hogy a férfiaknak ez a jó megoldás. De ezt szerintem mindenki el tudja dönteni magának, ki mit szeretne használni. Nekem is ez volt a legegyszerűbb megoldás. Igen, lehetnek mellékhatásai, mint mindennek a világon. Aki van elég érett ahhoz, hogy rendszeres nemi életet éljen, az tud ebben is döntést hozni, nem kell hozzá a pasi beleegyezése.
febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak az óvszernek nincs mellékhatása.


Az meg a kedvencem, hogy "a maiak már hormonmentesek"...

Akkor hogyan is fejtik ki a hatóerejüket?

🤔


(Én egyszer szedtem be egy dobozzal, saját döntésemből, de olyan kínlódás volt, hogy soha többet.)


Aki úgy érzi, neki jó, szedje, főleg, ha nincs baja tőle (vagy még nincs).

Csak mikor más kedvéért történik, mert meggyőzték, hogy az neki is jó, az annyira bicskanyitogató tud lenni...

febr. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!