Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer egy életen át? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer egy életen át? Van olyan férfi, aki ebben benne van?

Figyelt kérdés
Tehát nem gyógyszerrel, hanem óvszerrel védekeznek a feleségével egy életen át.
febr. 3. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a sz3x házasságban áldásos, azon kivul bun. A házasság pedig gyermekek nemzésére irányul pl.
febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem mindenki akar gyereket.


Mi biztos nem bírnánk. Én nőként is utálom az óvszert, szar érzés, abszolut nem olyan élmény nekem sem, a férjem meg szó szerint semmit sem érzett benne annó, úgyhogy mivel egyikünk se volt beteg, szinte kezdetektől nem használtuk, én meg hormonos szarokat nem szedhetek, nagyon rosszul reagáltam rá, így megoldjuk másképp hogy ne legyek terhes.

Aki akarja megoldja, hogy ne egy gumidarabot kelljen érezni egész életében szex közben.

febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok és abbahagytam a gyógyszert. Eléggé durva mellékhatások jöttek ki rajtam, az egészségem fontosabb. Eredetileg úgy volt h gumizunk, de a férjem nem élvezi úgy a szexet. Abba maradtunk, h megszakításosan védekezünk, és a végén gumit húz. Hát, ez azért nem a legjobb módja, de így legalább ő is élvezi. Nem rettegek attól h terhes leszek, ha úgy adódna nem lenne nagy baj, de azért inkább ne. Spirál és társaitól kiráz a hideg. A pharmatex lenne még de abba meg nem bízok. Így marad ez, bár nem követendő példa.
márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Med_fet_ati ***** válasza:
Teljesen normális dolog, igen
máj. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!