Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés
Hallottam hormonmentes fog.gátlókról is, szerintetek ez mennyire válik be? Mindegyik fajta fogamzásgátlót kiadják recept nélkül? És mennyire befolyásolja ez a ciklusotokat/életmódot meg miben változtatok a szedése alatt? Előnyös e vagy hátrányos? Mindent tudni szeretnék.

2019. júl. 23. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincsen hormonmentes fogamzásgátló tabletta! Nem adnak ki fogamzasgatlo tablettát recept nelkul!
2019. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Mivel letojom a pontozásos rendszert ami itt folyik, így akkor is beírom!!!!

ESZEDBE SE JUSSON ilyen sz.rral mérgezni a szervezeted!

Vagy gumi, vagy vágja le a kis nudlit a partnered!

Szétvágja a szexuális étvágyadat és életedet, érrendszeri megbetegedéseket okoz!

Tapasztalat, és nem vagdalózás!

1000-ből egy ha valakinek nem jelentkezik semmilyen tünet!

De sebaj, mindjárt jelentkeznek itt a gyógyszertári majmok, akik majd jól megmondják nyugodtan szedjél ilyet, nem lesz tőle bajod.

Aztán hazamegy, és a 10. napja "fáj a feje" a párjához....

2019. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Vagy éppen ide jön sírni a párja, hogy havonat két alkalom a szexuális élet náluk, ki lehet a gond, nem hiszem, h megcsal...
2019. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Hormonmentes foggátló az óvszer, pesszárium, spirál, stb. Ebben a sorrendben próbáld ki ezeket.
2019. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyet. Tabletták és spirál meg hasonlók mind ártanak neked. Használjatok óvszert.
2019. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Beszéljél egy nőgyógyásszal, ő mit tanácsol neked.
2019. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A célnak megfelel, de sok kínzó tünetet okozott. Többé én nem szedném.


Lehet lepontozni, de ez saját tapasztalat, és én örülnék a legjobban, ha nem történt volna meg

2019. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Aki azt mondja, hogy mindegyik tabletta mindenkinél okoz valami mellékhatást, az túloz! Persze lehetnek, de ha ilyen van akkor vissza kell menni a dokihoz, elmondani mit okozott még. Ha normális, lelkiismeretes a doki úgy is ajánl más félét!



A fogamzásgátló csak receptre van! A doki elvégez előtte 1-2 vizsgálatot és az eredmények függvényében javasol egy tablettát.

2019. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Pharmatex
2019. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Már amelyik.

Én eddig bunkókkal találkoztam, akik majdnem megsértődtek, ha kérdést tettem fel nekik.

2019. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!