Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőknél a spirált bárkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a spirált bárkinek engedélyezik?

Figyelt kérdés

Milyen vizsgálat van előtte, utána, közbe? 2 évig lehet alkalmazni kb? Rossz jó tapasztalatokat írnátok? Jobb, mint a tabletta? Rám amúgy egész jó hatással van a tabletta. Kevésbé vagyok stresszes meg hisztis. Néha görcsölök, de az lehet az emésztéssel kapcsolatos. Néha barnázok is, szerintem elég gyakran. Fél éve szedem. Azt tudom, hogy elkötettetést nem kérhetem, mert csak 2 gyerekem van. Azt 4 gyerek után lehet csak igaz?

Mivel a női ágon több rákos megbetegedés volt, mamám, anyukámnak is ezért nem szeretném szedni hosszú távon megszakításokkal/kihagyásokkal sem a gyógyszert. Illetve olyan tablettát szedek, aminél nincs egy hét nemszedem szünet és ezért nincs megvonásos vérzés sem.


febr. 4. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyának volt felhelyezve, de csak 2 hónapig, mert aztán begyulladt neki fájdalommal járt és ezért eltávolították.
febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy nagyon fájdalmas a felhelyezés is, és nem lehet 100%ra tudni, hogy működik-e, ezért így is rendszeresen kell mellette tesztelni.

Én úgy tudom, hogy Magyarországon 35 év vagy 3 gyerek mellett lehet elvégeztetni, de Ausztriában minden nélkül elvégzik.

febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a részben osztott méhem miatt nem lehetett.
febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!