Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 12 órával később szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 12 órával később szedtem be a tablettát, az mennyire rontja a hatását?

Figyelt kérdés

Lassan mar egy eve szedem a Missee nevu fogamzasgatlot, eddig teljesen szabalyszeruen szedtem, viszont tegnap reggel 9 helyett csak este 9kor szedtem be az elso sor 6. szemet, teljesen kiment a fejembol. Tehat kb. 12 ora es 15 perc telt el. A tajekoztato azt irja hogy ugyanugy potoljam, ez megtortent rogton. Ez mennyire rontotta le a hatasat, kell a kiegeszito vedekezes? A hetvegen meg volt egyuttlet, abbol lehet barmi gond?

Nincs szuksegem a kioktatasra, trollkodasra, koszi:) leginkabb megnyugtatasra es egy kis segitsegre



febr. 16. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy ha meg 12 oran belul veszed be, akkor semmi para es ugyanugy ved.
febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezek a "gyógyszerek" egyáltalan nincsenek személyre szabva (értsd: a 45kg-os alacsony nők gyenge májjal és lassú anyagcserével, továbbá a 190centis, 80kg testtömegű csajok is ugyan azt a dózist kapják) ezért a populáció egy része túl van dozírozva. Szükségképpen, mert ha a hatóanyag mennyiséget alacsonyra állítanák be a tablettákban, akkor sokan már teherbe esnének


Lényeg a lényeg, hogy nem leszel azért terhes mert 12 órával odébb tolódott az egyik tabid. Ráadásul ezeknek a hormonoknak nagyon hosszú a felezési idejük, szóval sokáig harcol vele a májad, mire csökken a szérumkoncentráció

febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen a valaszokat!
febr. 16. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gondot nem jelent.
febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!