Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki fogamzásgátló előtt sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogamzásgátló előtt sem volt kövér/hízékony, az az abbahagyásával sem lesz az?

Figyelt kérdés

3 éve szedem, most tervezem abbahagyni.

Sajnos van egy erős testképzavarom, rettegésem a kövérségtől. Sosem voltam dundi, életemben nem értem el a 60-kg-ot sem. (175cm vagyok). Mégis félek.

Olvastam tapasztalatokat a gyógyszer abbahagyásával, és sokan írtak hízást. Emiatt nagyon félek abbahagyni. Ha úgy eszek, mint eddig, esélyes, hogy nem hízok?

(Megeshet, hogy van hormon gondom, mert tabi előtt rendszertelen volt és pattanásos voltam, viszont akkor is kis csonti alakom volt, és nem is voltam hízékony, pedig nem éheztettem magamat.)


febr. 22. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod abba hagyni a tablettát? Gyereket szeretnétek? Hány éves vagy? Ne akarj csont sovány lenni egész életedbe..
febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk gyereket. Hanem amióta szedem apró értágulatok kezdtek megjelenni a testemen. Most megjelent egy pók angoóma az arcomon, olyan, mintha egy vörös érhálózat lenne rajta, és nekem itt telt be a pohár. Inkább védekezünk máshogy, csúnya, öregasszonyos bőröm nem lesz 20-on évesen. (Orvos is megerősítette, hogy feltehetőleg ettől van, fogamzásgátlót szedő és terhes nőkön nem ritka)

Egyébként én elégedett vagyok az alakommal, ilyen akarok maradni. Jelenleg 57kg vagyok.

febr. 22. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a versenysúlyom 52-54 kg volt a tabi előtt és alatt is. Most már több mint 3 éve hagytam abba, azóta olyan 50-53 között mozgok. Szóval én nem híztam semmit sem tőle. De ez nyilván nem garancia arra, hogy te sem fogsz.
febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom. Csak általában azok híznak utána, akiknek előtte is probléma volt ez, mégis félek.

De lehet nagyon szigorú diétát kezdek azzal egyidőben, hogy abbahagyom, és ha fogyok, akkor elkezdek egyre többet enni, amivel megtartom a súlyomat.

febr. 22. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kezdtem el hízni utána, maradt a súlyom ami előtte/közben volt.
febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!