Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló abbahagyása miatt nem jött még meg a menstruációm, akkor peteérésem sincs, azaz nem tudok teherbe esni, míg nem jelentkezik 3-6 hónap múlva az első vérzés?

Figyelt kérdés
Nagyjából e hónap elején kellett volna megjönnie, de utánanéztem, és azt írják, elég 3-6 hónap múlva nőgyógyászhoz menni, mert akkor már baj van. Teherbe eshetek ez idő alatt?
2023. aug. 21. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Amint abbahagyod a fogamzásgátlót teherbe eshetsz.

Ha ki hagysz egy két szemet "jó időben", akkor is meg van rá az esély. Szerinted akkor fél évig nem kellene védekezni? :D

Van egyébként olyan akinek idő amíg vissza áll a ciklusa, de azért erre alapozni, ha nem akarsz gyereket, nem lehet.

2023. aug. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es: "Ha ki hagysz egy két szemet "jó időben", akkor is meg van rá az esély." - ez kombinált tablettánál biztos nem így van.


A kérdésre én is csak azt tudom mondani, hogy te azt csak utólag tudod meg, hogy elmaradt, így kockázatos. Esetleg csinálj időnként ovulációs tesztet, veszel egy nagy csomagos kiszerelész, és úgy nem drága.

2023. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert akkor hogy van 2#? 🤔
2023. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!