Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elélvezés után megmosom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elélvezés után megmosom a péniszem és elmegyek pisilni, mennyi az esély, hogy a lány terhes lesz?

Figyelt kérdés
Ha újra berakom a puncijába?

márc. 2. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogod tudni berakni, mert nem lesz kemény.
márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem merev lesz szinte rögtön utána is.
márc. 2. 11:12
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Kamu!
márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
márc. 2. 11:25
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Irigyellek, mert nekem fiatalon is minimum fél óra kellett, hogy újra rendes merevedésem legyen, most pedig olyan, hogyha este szexelünk, az is gond, ha reggel kivertem egyszer, mert már ettől sincs olyan merevedésem.

A lényeg, hogy nyilván kockázatos a dolog, de ha megmosod rendesen, esetleg pisilni is tudsz,azzal minimalizálod a veszélyt. Barátnőd nem tudom mennyire nyitott rá, de az is egy nagyon jó módszer, ha elélvezés után tisztára szopja a farkad, és jól ki is szív mindent ami bent van. Ez nemcsak hatékony, de izgató is mindkettőtöknek, nem zökkent ki a pisilés, meg ilyenek.

márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem sok esély van rá. Kb nulla...
márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Körülbelül 0.0001 százalék.
márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem kockáztatnék.
márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha még zuhanyzol és fogatmosol is akkor 0 🤣
márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Jézus Úristen... Nem akarok most bunkó lenni, ne haragudj, de inkább hanyagold a szexet, nehogy baj legyen neked, vagy a csajodnak belőle. Komolyan mondom..
márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!