Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon durván visszajött a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván visszajött a libidóm, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót, de mivel védekezzünk ezután?

Figyelt kérdés
11 évig használtam nagyjából, 19-30 éves koromig. Ez fiatalon olyan volt, mint a mennyország: lehetett nyugodtan szexelni a teherbe esés nélkül, elmehetett bennem bármikor (nem szeretnénk egyáltalán gyereket, hozzáteszem, azóta ugyanaz a párom) De aztán a végére gyakorlatilag nem is lett volna szükséges a fogamzásgátlás, más téren is "megvédett" mindentől, hiszen még ha az agyam "akarta" is az együttlétet, valahogy nem akart engedelmeskedni neki soha a testem. December óta nem használom, a ciklusom egyébként tökéletes, 28-29 napra megjött eddig, és nagyon érdekes változásokat figyeltem meg. Évek óta először én kezdeményeztem (volna, csak kivertem neki végül, szerintem nagyon meglepődött rajta és gyorsan el is ment) és gyakorlatilag bármikor kész lennék szexelni már. :D Ilyet már nagyon rég éreztem, már bánom is, hogy ennyire elrontottam a "jó éveimet" a fogamzásgátlóval, de így meg jön a kérdés, hogy mivel lehetne ugyanolyan biztonsággal, felszabadultan szexelni mint anno a hüvelygyűrűvel? A gumi így kilőve nekem... Vannak ötleteitek? Hormonosat nem szeretnék már többé... Gondolom érthető okokból
márc. 2. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Megszakítás?
márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Attól eléggé tartok, még anno a hüvelygyűrű előtt azt csináltuk pár hónapig, de nem voltam nyugodt tőle túlzottan. :D
márc. 2. 17:48
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
A megszakítás oroszrulett! Két fiam emlékeztet rá de büszke is vagyok rájuk!
márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére pár hónapig nem volt "baj" belőle, hosszú távon nem merném csinálni. De azért jó, hogy büszke vagy rájuk.
márc. 2. 17:52
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
anális szex?
márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de a vaginálisat preferálom. :D
márc. 2. 17:54
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Pharmatex dolgokat használtunk évekig, nem volt gond. Hormon mentes, spermicid hatású!
márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Arról olyan sok rosszat hallani. :( Mellette beléd is élvezett, vagy azért megszakítással csináltátok úgy is?
márc. 2. 17:57
 9/23 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Akkor használj spirált
márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért is írtam hogy oroszrulett. Nem ajánlom, még véletlen sem, de jön majd az ellen tábor hogy ők meg évek óta így védekeznek és minden rendben van. Aztán beszéltem később az egyik ilyen megszakítás pártival, és fény derült a csoda módszer titkára náluk. Nem szégyellte bevallani, hogy úgy derült ki, hogy megcsalta a feleségét, s hát bizony az elvetett mag, más földjében megfogant.
márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!