Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Ditinel fogamzasga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Ditinel fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Ma szeretném elkezdeni ezt a fajta fogamzasgatlot de nemtudok kiigazodni a szedesen már ezerszer elolvastam egyszerűen nem értem.. !


Szépen felmatricaztam ugye ma hétfő van,erre írja hogy kövesse a nyilakat de a nyilak csak balra mennek.. na most ha követem a nyilakat akkor a vasárnapi nappal kellene kezdenem jovoheten.. de ha nem a napok szerint megyek akkor a nyilak szerint nem jó irányba szedem...


Azt értem hogy a legvégén kell a 4 fehéret szedni,de mivan a többi sárgával? Azt írja a papírja egyébként hogy más hatóanyaguak a tabletták..vagy itt csak arra utal hogy más a sárga és más a fehér tabletta hatóanyaga?


márc. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ne keverje össze a tablettákat: az első 24 napban minden nap vegyen be egy sárga tablettát, majd naponta egy fehér tablettát az utolsó 4 napban. Ezután közvetlenül kezdje el a következő csomag szedését (24 sárga tabletta majd 4 fehér tabletta). Így nincs tablettaszedési szünet a csomagok között.


Mivel a tabletták összetétele eltérő, fontos, hogy a csomag bal felső sarkában található első tablettával kezdje a szedést, majd naponta vegyen be egy tablettát. A helyes sorrend betartása érdekében kövesse a csomagolásra nyomtatott nyilak irányát."


Ugye nem komoly, hogy ezt így nem érted?!

márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És még: "Annak érdekében, hogy be tudja tartani a gyógyszer bevételi sorrendjét, a Ditinell mindegyik csomagolásához tartozik 7 matricacsík, mindegyik a hét 7 napjával. Azt a matricát válassza ki, amely azzal a nappal kezdődik, amelyen elkezdi szedni a tablettákat. Ha például szerdán kezdi el szedni a gyógyszert, használja a "Sze"-vel kezdődő hétnapos matricát.


Ezután a csomagolás bal felső sarkába ragassza fel a megfelelő matricacsíkot, a "Start" pozícióba. Ekkor mindegyik tabletta felett fel van tüntetve egy nap, és láthatja, hogy bevette-e a tablettát. A tablettákat a nyilak által jelzett sorrendben kell beszednie."


Így matricáztad fel?

Mert ez azért valljuk be, hülyebiztos használati utasítás.

márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csomag bal felső sarkának első tablettájához a hétfői nappal induló matricát ragasztottad?

Hány tabletta van egy sorban?

márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy első válaszolo gratulalok erre én is rajottem a kikotatasod nélkül is.. mindegyik kib&szott nyíl balra megy ha a második sort kezdem el szedni akkor a nyíl szerint vasárnap az első nap... ezt nem ertem.. nyilván nemfogom bevenni a fehéret bevenni már holnap mikor azt a 24 beszedett sárga után kell..
márc. 4. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as 7 tabi van egy sorban és igen az elsőhöz tettem a hétfőt mert ma hétfőt van az a start..oke ez rendben van de a következő hétnél ha a nyilak szerint kell szedni a vasárnap lenne a kezdő nap amit kérlek mert mindegyik nyíl balra megy..
márc. 4. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ezt a féle gyógyszert szedem, de ugyan így két komponensű. Sosem ragasztom fel rá azt a papírt. Nagyon egyszerű elkezded szedni a starttól, és ennyi. Nem kell túlgondolni.

Ha félsz hogy kihagynál egyet, vannak menstruációs aplikációk, én pl abba írom, hogy bevettem a gyógyszert. Jelez ha be kell venni, ha beállítod persze, mindent fel tudsz írni.

márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!