Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes lehetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes lehetek? Komoly válaszokat várok L20

Figyelt kérdés
2hete vasárnap együtt voltam a barátommal, védekeztünk, de a gumi kiszakadt, amit csak a történtek után vettünk észre.. de a barátom nem bennem ment el..kedden kellett volna megjönnie, de csak csütörtökön jött meg, semmilyen nagyobb változást nem észleltem, csak hogy kevesebb volt mint szokott..de mivel nekem alapjában véve is 3-4 napig tart, most is csak addig tartott...Most, 2 hét elteltével, reggel hánytam.. és egész nap hányingerem van.. Terhes lehetek-e, vagy erre kicsi az esély? Válaszaitokat minél hamarabb várom. Köszönöm.
2010. okt. 26. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
teszt sokat segít... amúgy kisebb a valószínűsége, hogy nem minthogy igen.... imádkozz...
2010. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Butaaaaa -,-"

amúgy nem hinném, hogy az vagy. de ha aggódsz menj el orvoshoz és ő majd kivizsgál és akkor biztosra megnyugodsz.

2010. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nincs para. VAgy rosszul tudom ezt is?
2010. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleve ha gond van a menstruacioval illik orvoshoz menni! Ha nem a megszokott modon jott meg annak tobb oka is lehet. Attol mert elmesz a dokihoz meg nem lesz semmi bajod...
2010. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon ritka, de vannak olyan nők, akik a várandósságuk alatt végig mensiznek..


Mondjuk a leírtak alapján én sem hinném, hogy terhes vagy, de persze orvosim sincs.

Először is vegyél terhességi tesztet a biztonság kedvéért, majd az eredménytől függően, és ahogy azóta érzed magad, menj el orvoshoz is. :)

2010. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, már kimutatja, ha terhes vagy.
2010. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció késése és a vérzés mennyiségének csökkenése utalhat terhességre... tesztet vegyél, amúgy igen, szerintem lehetsz terhes.
2010. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tesztet, negatív lett..szóval elvileg nincs semmi baj, így megnyugodtam. Köszönöm mindenkitől a válaszokat:) Szép napot nektek:)
2010. okt. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!