Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes előváladékos ujjtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim123381819393 kérdése:

Lehet terhes előváladékos ujjtól?

Figyelt kérdés

Nemrég volt hogy az előváladékos boxeremhez értem( de nem belülre hanem arra a keveshez ami a boxeren atjott) nem volt nagy mennyiség az ujjamon kb annyi mint amikor megnyalod az ujjad hegyét es annak a fele. Ezután eltelt 2 perc es utana megint izgattam. Nem hatoltam be meg semmi nem is ujjaztam csak izgattam (körkörös mozdulatokkal vagy az ujjam vegighuztam rajta) Ettől lehet terhes?

Láttam itt már sok e fajta kérdést de nagyon megoszló a válasz. Nem töröltem meg a kezem viszont idő telt aközött hogy ráment az ujjamra az előváladék és aközött h izgattam.



márc. 18. 20:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mert ugye ugyanazzal a kezzel csinaltam.
márc. 18. 20:16
 2/21 A kérdező kommentje:
Es azt akarom kerdezni hogy ugyanazzal a kézzel igaz ket percel kesobb ha nem nyulok be csak siman Izgatom akkor lehet e terhes?
márc. 18. 20:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.lehet ennyitől terhes. Ne izgulj.
márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha Egy kicsit előváladékos volt az ujjam ő meg bevolt nedvesedve?
márc. 18. 20:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem.
márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, legközelebb erre jobban figyelek!
márc. 18. 21:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet terhes. De mielött szexeltek tájékozódjatok majd kellőképp.
márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen… Jobban fogunk figyelni…
márc. 18. 21:40
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Akkor sem lenne terhes ha telibe rávernéd és utána kívülről szétkennéd. A teherbeeséshez mélyen a méhszáj közelébe kell kerülnie a hímivarsejteknek, igen oda "bentre" a legvégére. Szerinted miért ekkora a himbilimbi? Ha elég lenne a terhességhez csak kívülre kerülnie akkor fél cm-s kukaca lenne mindenkinek.
márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Igen, logikus csak muszaj mgnyugtatnim magam mert nagyon stresszelek ez miatt……
márc. 18. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!