Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes előváladékos ujjtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim123381819393 kérdése:

Lehet terhes előváladékos ujjtól?

Figyelt kérdés

Nemrég volt hogy az előváladékos boxeremhez értem( de nem belülre hanem arra a keveshez ami a boxeren atjott) nem volt nagy mennyiség az ujjamon kb annyi mint amikor megnyalod az ujjad hegyét es annak a fele. Ezután eltelt 2 perc es utana megint izgattam. Nem hatoltam be meg semmi nem is ujjaztam csak izgattam (körkörös mozdulatokkal vagy az ujjam vegighuztam rajta) Ettől lehet terhes?

Láttam itt már sok e fajta kérdést de nagyon megoszló a válasz. Nem töröltem meg a kezem viszont idő telt aközött hogy ráment az ujjamra az előváladék és aközött h izgattam.



márc. 18. 20:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
engem megujjazhatsz, nem kell félned, hogy terhesség lesz. 21f
márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Hany evesek vagytok?
márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Lyuly!!!!!


Biosz órán nagyon figyelj!


(Remélem trollkodsz. Ez a lúzerseg csimborasszója, amit leírtál)

márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok! Ez egy elég speciális eset szerintem… Azért kérdezem mivel sajnos erről nincs pontos infom.
márc. 18. 22:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehetsz
márc. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na ezt mondom… Valaki azt mondja lehet terhes tole valaki meg azt hogy nem…
márc. 19. 10:16
 17/21 anonim ***** válasza:

16# Gondolkozz már egy kicsit.

Akkor ezek szerint ha valaki még szűz de megujjazzák terhes lehet? Az egy orvosi csoda lenne. Ráadásul előváladéktól.

Ja és még az ujjadat se dugtad bele. 100 éves szenzáció lenne terhesnek lenni így. :D

márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jó csak sokan azt írják hogy van esély a terhességre ilyen módon is.
márc. 19. 21:32
 19/21 A kérdező kommentje:
Valaki tud még rá mondani valamit?
márc. 20. 16:56
 20/21 anonim ***** válasza:
vegyetek terhességi tesztet
márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!