Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek-e fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek-e fogamzásgátlóval és megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, Lindynette 20-at, menstruáció első napjától.

A hetedik napit vettem be 18 órakor, aznap a párommal szeretkeztünk, nem élvezett belém, megszakításos módszert alkalmaztunk

Szerintetek lehet-e ebből gond? Védett voltam-e már?

A betegtájékoztatón azt írja, hogy az első naptól kezdve véd.



márc. 23. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem élvezett beléd azt írtad.:)

De egyébként már elméletileg védett voltál. Ha rendesen szeded és más sem befolyásolja, a következő levéltöl mehet akár beléd is.

Hány évesek vagytok?

márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Tökéletes módszer nincs! Ezt mindenhol hangsúlyozzák. De minél több hatékony módszert alkalmaz valaki, mégjobban csökkenti azt a minimális esélyt is.
márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát akkor minimális az esélye, hogy teherbe estem?

17-19 évesek vagyunk.

márc. 23. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve kicsi az esély! Mert valószínű hogy a termékenységi időszakon kívül vagy. Ez a menstruációd után általában 1-3 nap amikor csúcson van a peteérettséged, fogamtzó képességed, plusz tabit szedsz, és még néhány a fogamzást csökkentő tényező! Ami meg az előváladékban volt az el se jutott a rendeltetési helyére vagy is nem kell aggódj!
márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a tabletta miatt már védett vagyok?
márc. 23. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, védett
márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nem gond, hogy nem vártam 2 hetet míg szedem a tabit és úgy csináltuk?Sok helyen azt olvastam, hogy ki kell várni mert csak azután fog hatni.
márc. 23. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem élvezett beléd, és elvileg az első naptól védett vagy. Az előváladéktól így biztos nem lettél terhes.
márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!