Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély a babára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély a babára?

Figyelt kérdés
Ciklusom 18.napján védekezés nélkül voltunk a párommal együtt. Átlagosan 27 naposak a ciklusaim, de nem rendszeresek. 10nap múlva kellene megjonnie.

márc. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esély rá. Legalább kihúzta időben?
márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja igen, de én nem vagyok benne biztos.
márc. 25. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Doma-Gergő, illetve a Zselyke-Dóra neveket ajánlom megfontolásra... mindegyik szép!
márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Necces, a luteális fázis 10-16 napig tart, pont a termékenységi ablakodban voltál.


Szokott lenni ovulációs pecsételő vérzésed? Abból lehet következtetni, hogy a te luteálisod hány napos. Ha 16, akkor lehet épphogy megúsztátok, de ha 10… A bejutó spermium 3-7 napig is elélhet.


Csökkenti az esélyt, hogy kihúzta, de én is így lettem terhes, tehát nem 0%.


Ha a 72 óra még nem telt el, kéne esemény utáni tabletta, amennyiben nem szeretnél még teherbe esni.

márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beléd élvezett azt észre kellett volna venned, hogy utána kifolyik belőled. Vagy ha nem, akkor a cucc valahova került. Fura ha ez nem tűnt fel.
márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# Ha csak az első spricc került be, nem biztos hogy észre veszi. Főleg ha jól nedvesedik mellette.

Amúgy igen lehetsz terhes, ha még időben vagy én vennék be egy 72órás tabit. Persze csak ha nem akarjátok a babát.

Azt már meg sem kérdezem miért nem védekeztetek..

márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!