Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tabit és így egy héttel hamarabb megjött. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3.hónapja szedek Mistral fogamzásgátlót, 2 levél elfogyott már, a 3.-ból 1 hét van hátra. Viszont tegnap este elfelejtettem bevenni és most így egy héttel hamarabb megjött a mensim. A doki azt mondta, hogy ha esetleg elfelejtem bevenni, akkor pótoljam mihamarabb és szedjem tovább ugyan úgy, mintha mi sem történnt volna. De így most tanácstalan vagyok.


Szedjem végig ezt a hetet akkor is, ha közben megjött? Vagy most hagyjam el?


Mert május 9.én megyek kontrollra, ahol felirnák a köveztekző adagot, és így amúgy is lenne az utolsó tabi és a kontrol között több, mint 1 hét kihagyás.


Köszönöm szépen segítséget előre is!:)



#fogamzásgátló #Mistral #Mistral fogamzásgátló tabletta
ápr. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató elolvasása/akinél vagy nőgyógyász felhívása. Az a biztos.
ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a betegtájékoztató nem ad erre az esetre tájékoztatást. Az orvosomat pedig nem lehet elérni, mert nem magánorvos, hanem állami intézményben rendel:) de köszönöm a válaszod!
ápr. 23. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, de én inkább hallgatnék egy orvosra, mint a gyakori népére. Amúgy szerintem szedheted tovább nyugodtan, de amíg nem beszélsz az orvossal, addig használjatok óvszert is, biztos, ami biztos.
ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!