Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ha a barátom keze esetleg olyan maradt akkorsem lehetek terhes ugye? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Femoden fogamzásgátlót szedek, a 13. tabit vettem be, most kezdtem el szedni, lefeküdtünk a barátommal, használtunk óvszert, ő hamarabb elment ezért lehúzta és megtörölte a kezét, ha mégis olyan maradt volna a keze és ugy nyult hozzám akkorsem lehetek terhes, nem?
2010. okt. 28. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót kicsi csillag. azon rajta kell lennie mennyi idő után hat a tabi.
2010. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2hét
2010. okt. 28. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy két hét.A tájékoztató szerint,ha a menstruációd 2-5.napján vetted be,akkor még 7 napig plusz védekezést is kell használni.Ha az első napon,akkor azonnal hat.

Ezt írja a tájékoztató.Az más kérdés,hogy az orvosok sok félét mondanak.Ez lehet az azonnal hattól az egy hónap után hatig.Kérdezd meg az orvosod,hogy szerinte mikortól véd.

A leírt eset alapján úgy gondolom a terhesség nem áll fenn.

2010. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért átkoz ilyen tudatlanokkal a sors?? Miért? Miért? Miért? Miért? Miért?


Ez olyan dolog, mintha valaki egy 747-es vezetne 11 évesen.


Miért nem informálódsz kérdező? Miért azután teszitek fel a kérdést, mikor megtörtént az az ominózus esemény.


Látod, most nem kéne körömrágással foglalkozni ha a megfelelő időben a megfelelő személyektől kértél volna tanácsot.

2010. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm a segítséget:)


3. vélaszoló: inkább neírj semmit. ezzel nemsegítesz. BUNKÓ

2010. nov. 3. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem akarlak bántani, de az előttem szólónak 100%-ban igaza van...ha nem vagy tisztában vele hogy mit csinálsz, ne csináld..egyébként az is hülyeség hogy ha így meg úgy szeded be akkor már másnap lehet sexelni..nem! Azért az egy hónapot én kivárnám inkább ha ennyire nem lennék tisztába a dolgokkal..
2010. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék bunkó kérdező?


Talán ha megfelelően tájékozott lenne a hölgy, nem kéne idegeskedni egy ilyen dolgon. Nemde? Vagy inkább történne meg a baj és azután tegyük fel a kérdést?


Miért nem kérdezted meg anyukádtól, aki felnőtt és érett is. Tudja, hogy ilyen esetben mi a teendő. Vagy szakembertől, aki megfelelően fel tud világosítani. Legyünk már tisztában azzal a ténnyel, hogy ez a téma nem gyerekeknek való, akik felelőtlenül fekszenek le a párjukkal. Ám ha ennyire felelőtlenek vagytok, viseljétek a következményeket, de akkor ne grimaszoljatok, hogy segítsetek, mert bajban vagyok. Tessék informálódni, és nem olyan kérdést feltenni, hogy lehetek e terhes attól, ha a pasim kezében ott van a mag és belém nyúl. Mert aki ilyet tesz fel, az nagyon nincs tisztában a dolgokkal!!!

2010. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosann! "Ez a válasz szerintem hasznos volt!" 100%-ban igaza van, mert ha butaságokat kérdezel, és nem olyan választ kapsz amilyet vársz (márpedig hülyeségre nem lehet komoly értelmes dédelgető választ adni) akkor ne tedd fel a kérdést..mást kell baszogatni nem a válaszolókat..buta volt a kérdés..
2010. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:55-ös vagyok!



Még annyit, hogy a pasidat is fenékbe rúgnám, mert neki is kellene annyi eszének lennie, hogy odafigyel rád!


És mit jelent, hogy esetleg olyan maradt????


Ennyire nem figyeltek oda magatokra???

2010. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. Tényleg nem szeretnélek bántani, de nagyon felháborító mikor valaki ennyire felelőtlen. Mint ti ketten. És ha neked lesz lányod, és 12-13 évesen ilyet csinálna anélkül, hogy bármit megbeszélt volna veled, vagy tanácsot kért volna tőled- mégis hogy reagálnál? Jóó persze kislányom semmi baj, majd elvetetjük a gyereket, csak 30 ezer ft-ba kerűl. 1-2 még belefér...


Majd utána elmondom, hogy nem így kellett volna tenni, de a gond az, hogy ilyenkor már késő.

2010. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!