Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Belara fogamzásgátló tabiról? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Én elkeztem szedni a fogit és köztes vérzésem lett tőle.Vajon ez minden hónapban így lesz?Kezdjek el szedni egy másik fajtát vagy még várjak vele, szedjem tovább és majd beáll magától a dolog?Tudom, hogy dokitól kell megkérdezni, de oda csak jövőhéten jutok el és addig szeretném tudni, hogy más hogy volt ezzel.
2010. okt. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az első hónapot (egy másik gyógyszerrel) végigvéreztem. Két hétig volt vérzés, utána egészen az első megvonásos vérzésig barnázás. A második és harmadik hónapban szintén volt köztivérzésem. Most jön majd a 4. levél, utána megyek íratni, ha ennél is lesz, akkor lehet, hogy váltanom kell gyógyszert.


Amúgy benne van a tájékoztatóban, hogy az első hónapokban ez teljesen normális. Ha 3-4 hónap alatt nem szűnnek meg a panaszok, akkor kell váltani.

2010. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen én is olvastam lehet, hogy én is várok egy-két hónapot aztán majd meglátjuk.
2010. okt. 29. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem 2évig szedtem és az első 2hónapban nekem is volt barnázás meg köztes vérzés de aztán a 3. hónapban már simán ment.
2010. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon bízok benne, hogy nekem is így fog alakulni és szedhetem tovább.
2010. okt. 29. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Még 1 kis türelem...
2010. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!