Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló a legjobb szerintetek? (2 kérdés lent) L/18

Figyelt kérdés

Alapjába véve fogamzásgátló ellenes vagyok, tehát inkább a gumit és a kúpot támogatom. 2 éve van barátom, de gumival védekezünk mindig. Azonban ma délután szétdurrant a gumi, így belém ment a spermája. Azonnal kimostam a hüvelyem és felmentünk a gyógyszertárba, de nem adhatták ki vény nélkül az esemény utáni tablettát(nem tudtuk, hogy vényköteles). Orvos nem rendelt ma, így holnap reggel tudok elmenni feliratni a gyógyszert. Ettől függetlenül nagyon félek, hogy teherbe estem. Így, hogy kimostam a hüvelyem és holnap délelőtt beveszem a gyógyszert, mennyi esély van rá, hogy terhes leszek?

Továbbá: Valószínűleg fogamzásgátlót fogok feliratni mert az mégis csak biztonságosabb mint a gumi, melyik a legjobb szerintetek? Aminek nincs sok mellékhatása, stb(ha kicsit hízok tőle az nem baj, mert nagyon sovány vagyok.)

Előre is köszi!


2011. nov. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
az esély az mindig adott. azért mert kimostad magad még simán feluszik a cuccos:) de ha fogamzásgátló ellenes vagy akkor: pharmatex zselé,az nagyon jó nekem legalább is,de biztosra csak ugy tudsz menni ha elmész a nődokidhoz és ő ir ki vmit.
2011. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. A ciklusod hanyadik napján történt? Hány napos a ciklusod? Miért nem mentetek el az ügyeletre?


2. Nincs olyan, hogy legjobb. Ha lenne, nem lenne ennyiféle gyógyszer, hanem mindenki azt az egyfélét szedné. Minden nő más, mindenkinek más válik be. Van, amelyiktől vki meghízik, lecsökken a libidója, másnak meg tökéletesen beválik.

2011. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DrBadru ***** válasza:

72 órásnak is nevezik azt a tablettát, tehát a baleset utáni 72 órán belül ha beveszed, nem lehetsz terhes.

Amúgy én a Lindynette-t szedem, nálam semmi mellékhatása nincs, alacsony a hormontartalma, bár nem ez a legolcsóbb, de nem is iszonyat drága.

2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"72 órásnak is nevezik azt a tablettát, tehát a baleset utáni 72 órán belül ha beveszed, nem lehetsz terhes. "


Ha vmihez nem értesz, legalább ne terjeszd a hülyeséget.

A tájékoztatóban feketén-fehéren benne van, hogy nem 100%-os!!!!!!!!!

2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelygyűrű vált be. Elég szétszórt vagyok, meg kiszámíthatatlanok a napjaim, így nagy előnye, hogy nem kell arra figyelnem, hogy be vettem-e már a gyógyszert. Berakom, 3 hét múlva leveszem, addig meg semmit nem kell vele foglalkozni. Semmit nem változtatott, nem híztam, nem fogytam, nem vagyok nagyon pattanásos, de néha szokott rajtam lenni, a gyűrű óta sem változott ez, nem lett több, de nem is múlt el. Néhányszor a fehérfolyásom mennyisége megnő, de nem minden hónapban van ez. Ahogy kiveszem a gyűrűt és megjön a mensim, utána elmúlik ez a folyás. Szóval én csak ajánlani tudom ezt, szeretem nagyon, és eddig bevált. Az óvszerben már egyáltalán nem tudok megbízni, teherbe estem tőle úgy, hogy nem szakadt ki sosem... Magyarázatot azóta sem találtunk rá, és az orvos sem. Mindenképpen kellett a fogamzásgátló.
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na hát kb. erről beszéltem. Valakinek bejön, vkinek nem.

Ennek a hölgynek pl. baromira nem vált be a hüvelygyűrű:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23040..

2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szétdurrant? :) Hogy tud szétdurranni ha nincs benne levegő? Ja, hogy nem rendeltetésszerűen használtátok? Hát akkor ÍJ!
2011. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem... A teherbeesés a kérdés, és képesek itt egyes emberek ilyen szavakon fennakadni? Akkor kilyukadt, nem mindegy? Nem védett meg, ez a lényeg. Egyébként pedig rendeltetésszerűen használtuk, csak baleset történt, ami mással is előfordult már.
2011. nov. 2. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót vizsgálat alapján a doki választja ki, h melyik neked a legjobb. Így nincs olyan h jobb v rosszabb, mert a szervezetedhez igazítva kapsz. Ha nem jó az első gyógyszer akkor másik kell. Vannak mellékhatások amik arra utalnak h nem megfelelő a szervezetednek a gyógyszer ekkor azonnal vissza kell menni( ezek közé tartozik a hízás is!!).

Én stodettét szedek másfél éve, annyi változás lett h már nem fordulok le a székről fájdalmamban menszesz idején.


22N

2011. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!