Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszter napján elfelejtett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter napján elfelejtettem bevenni a Belarát és 12 órán belül sem pótoltam, hanem kb. 17 órán belül. És 6 nap múlva lefeküdtem a barátommal és sajnos nem használtunk kiegészítő védekezést! Lehet baj?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez több kérdést is felvet! Mióta szeded a tablettát? Mert ha már egy jó ideje, akkor nem hiszem, hogy baj lehet! A ciklusod elején történt vagy a végén, hogy elfelejtetted bevenni? Mert mindkét esetben kicsi az esély a teherbeesésre!

Nyugi, szerintem nem lesz baj!

2008. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem lehet baj, de legközelebb, figyelj jobban oda. Én is ezt szedtem, és sajna én is volt, hogy kihagytam, nem is egyet, de ne kockáztass! Nyugi nem lesz semmi.
2008. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!