Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tnap kellett volna kezdenem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tnap kellett volna kezdenem az új levél fog. Gátlót, de mára kaptam időpontot a nődokihoz h irassak újat.1napos csúszással el tudom kezdeni szedni? és meddig kell más kiegészítő módszert alkalmaznom? Vagy csak a köv menzesz utolsó napján kezdhetem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:32
 1/7 anonim válasza:
Ha jól értelmezem, most tartasz kb. a 8. gyógyszermentes napodon (amikor is el kellene kezdened a következő levelet) tehát ha csak egyetlen nap lesz a csúszás akkor nem lesz gond, feltéve, ha ma nem csapsz valami óriási orgiába a pároddal, de azt írja minden fogamzásgátló betegtájékoztatója, hogy fogamzásgátló váltás esetén a nyolcadik szünet mentes napon megkezdett akármilyen típusú fogamzásgátló gyógyszerre történő váltás esetén a védelem folyamatos marad...
2011. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már a 9., 8.on kellett volna kezdenem ugye, vasnap fogyott el, és köv hétfőn kellett vna kezdenem.
2011. okt. 18. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ma voltál orvosnál, mégis miért nem kérdezted meg tőle?
2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért nem kérdezte meg a dokit, mert hülye ahhoz, hogy kinyissa a száját, éppúgy, ahogy hülye volt előre gondolkodni és hülye ahhoz, hogy azt a rohadt betegtájékoztatót elolvassa...sőt még ahhoz is hülye, hogy a gyógyszere nevét leírja ide, ha már kérdez, és akkor talán valaki válaszolna neki érdemben ;)
2011. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért mert a doki nem is volt ott, csak az aszisztens megkérdezte h kinek kell recept én jelentkeztem, aztán adta oda, mehetek....ezért... és sztem tök mindegy mi a neve a gyógyszernek, egy kaptafa mind... köszi az értelmes válaszokat, talán nem véletlen h itt kérdeztem meg....
2011. okt. 19. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:
írd le a gyógyszer nevét és belinkelem neked a vonatkozó részt a betegtájékoztatódból ;)
2011. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eddig jangeet szedtem, de most jelentleg kivonták a forgalomból, helyette yadinet kaptam. és nekiálltam szedni a gyógyszert 1. nap helyett a 2.-on, fog sincs hogy leszek védve, van-e értelme, mert erről sehol semmit nem találok:s
2011. okt. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!