Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom tegnap belémélvezett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap belémélvezett. Ugye nem eshetek teherbe fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Mindig megszakitással védekeztünk, soha nem történt baj. De rendszertelen volt a menstruációm és hogy ne kellejen idegeskednem irattam fogamzásgátlót. Artiziát szedek 3 hónapja. Állitólag ez valami új az orvosom szerint.

Multhónap elején egyetlen egyszer elfelejtettem bevenni, emiatt vérezgettem, dokinál is voltam de mondta hogy szedjem nyugodtan tovább a fogamzásgátlót.

Mióta szedem még soha nem engedtem hogy belém élvezzen a párom. Valahogy nem bizom ebben, biztos hülye vagyok, de mindig amellett szavaztam hogy vegye ki mielőtt elmegy.

Maximálisan biztam benne, de tegnap semmiből semmi belém élvezett. Szándékosan.

Itt cirkuszoltam, meg sirtam mert legalább szólhatott volna hogy ő már szeretne, meg igaszság szerint van olyan nap hogy 6-7kor vettem be máskor meg csak este 10-11kor. Szóval 1-2 óra eltérésekkel. Ez ugye nem lehet gond?

Aludni sem tudtam ráadásul jól össze is vesztünk....ma reggel meg persze már képzelgek hogy fura érzés van a hasamban.

Felhivjam a nőgyógyászomat, vagy kinevettetném magam? Mert ahogy itt olvasgatom a kérdéseket valahogy mindenkinek egyértelmű hogy ha valaki fogamzásgátlót szed belé élvezhet a párja. Vagy csak én vagyok ennyire parás?

Jaj és még annyi hogy keményen tornázok, ez nem befolyásolhatja ugye?

Már többször szedtem fogátlót de vagy hiztam tőle, vagy elment a kedvem a szextől ez az első ami ugy látom bevállik. Elűzte az éhséget sőt 5 kg-t fogytam is.

22L


2010. nov. 2. 07:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
A félelmeiden meg csak szakember tud segiteni... Ennyit nem tudsz egy fog. gátlóról???? azt se tudod mit szedsz? vagy mi van veled?hülye.Ha antibiotikumot szedsz vagy f*sol remélem tudtad hogy akkor kiegészitő védekezés kell.Nem a kiegészitő védekezés nem a megszakitás.. remélem terhes leszel amikor nem akarod, ha iylen suta vagy
2010. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem el, hogy 22 évesen valaki ne legyen tájékozott az ilyen dolgokban.


Kis csillagom, miért nem informálódsz szakembertől vagy anyukádtól vagy akárkitől, aki érdemben tud segíteni?


Tegnap ketten is hasonló kérdést tettek fel, azzal a különbséggel, hogy az egyik 15, a másik 16 volt. Úgy érzem te sem vagy tisztában a dolgokkal, csak úgy mint ők. Inkább keféltek ész nélkül, és a baj után kezdtek utána nézni a dolgoknak...röhej.


Meg ezt a retorikai bravúrt is rövidebbre foghattad volna és a lényeget kiemelni. De mindegy...


Nem bízol meg a szüleidben? Miért nem tudtok nekik szólni....


A másik M.ország élen jár az abortuszok terén, ugye nem kell ecsetelnem miért is???

2010. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Allergiás vagyok az óvszerre, többször jártam már nőgyógyásznál emiatt.

Nem kell lehurrogni. Hülyének nézni meg főleg.

Tudom hogy sok kiscsaj irkál ide akik tényleg azt sem tudják mi mire való, én egyszerűen ilyen bizonytalan lány vagyok, és azért irtam ide mert valahol tudom hogy uristen persze hogy nem lehetek terhes-csak kellett volna megerősités. Én ilyen vagyok, ezért el lehet itélni, a magam megnyugtatása érdekében tettem fel ide ezt a kérdést, és a sok lehülyézés által meg is kaptam. Köszönöm, tényleg aranyosak vagytok! Nem fogok parázni ezek után!

2010. nov. 6. 13:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most szólok a másik oldalról. Én fogamzásgátló mellett lettem terhes.

De szerintem nem vagy az. A párod már bocs de egy tapló.

Kedves előző válaszólók. Akkor ennyi erővel, ha a lány nem akar orális szexet akkor a srác nyomja a szájába?!

Ez is van olyan durva.

Akinek nem inge...

2010. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, te azért lettél terhes, mert vagy nem az előírtak pontos betartásával szedted, vagy olyan gyógyszert szedtél mellette, ami csökkentette a hatást. Nagyon sok ilyen gyógyszer van és nem csak az antibiotikum. Úgyhogy csak óvatosan kéne dobálózni az ilyen drámai kijelentésekkel, hogy én is foggátló mellett lettem terhes, meg a kolléganő, meg a szomszéd is. Hogy lehet, hogy én még mindig nem lettem terhes mellette, pedig évek óta szedem??? Komolyan, ha majd gyereket akarok, direktbe szedem, hogy rásegítsek:D:D
2010. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem szedtem semmilyen más gyógyszert, és minen nap pontban este 9 órakkor vettem be. Ébresztőt állítottam a telefonomon...

Továbbá második hónapja szedtem.

Az esély kicsi, de van... szívás

Alegjobb fogamzásgátló még mindíg a pohár víz!

2010. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
semmi sem 100%-os védelem.MÉG AZ ELKÖTTETÉS SEM!!!szóval ennyit be kell vállnalni, vagy ne szexelj.Kérdező:ne aggódj ennyire:) én is paranoid vagyok kicsit:D volt nekem is ilyen korszakom.. Nem kell félni... elvégre te megteszed azt az óvintézkedést amit sok sok millió nő. A többi a szerencsén múlik.Tájékozodj.Ha meg akarod nézni mennyi az esély akkor keresd a pearl indexet.Ugy emlékszem fog gátló. mellett 100 nőből 1-4 esik teherbe 1 hónap vagy 1 éven belül.. már nem emlékszem.Bocs ha lehurrogtalak:) valakin ki kellett tölenem:(
2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!