Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja szedem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja szedem a fogamzásgátlót, óvszerrel védekeztünk kiegészítésképpen, de kiszakadt, és belém ment el. Milyen hatékonysággal véd a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Menstruáció 1. napján kezdtem szedni(Yasminelle), és úgy terveztem, hogy legalább fél, de inkább 1 levelet végigszedek, mielőtt teljesen rábízom magam a hatására..hát, ez nem jött össze. Esemény utáni tabi fogamzásgátló mellett nem jöhet szóba. Bízhatok már a bogyóban?A tájékoztató szerint igen, de inkább a tapasztalatok érdekelnének. 19/L
2011. jún. 4. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem egy hónap után hatnak? Egyébként mit kell ahhoz csinálni hogy kiszakadjon az óvszer?
2011. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató szerint ha a menzesz 1. napján kezdem, azonna védett vagyok, egyértelműen ezt állítja..de a legtöbben a biztonság kedvéért várnak még pár hetet, vagy 1 hónapot. Ez a gumiszakadás számomra is érthetetlen, közel 1 éve ezzel védekezem, és soha nem volt velük probléma, még a legvékonyabb változatokkal sem..És tudomásom szerint semmit nem csináltunk másképp, mint alapból, viszont az óvszer már régebbi volt(tartalék) de ELVILEG még felhasználható..hát gyakorlatilag mégsem:(
2011. jún. 4. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi bajod. Két barátnőm az 1. napon kezdtek, és az egyik már 3. napon, a másik meg 5. napon feküdt le. Semmi bajuk.
2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Barátom allergiás a gumira, szóval mi fogamzásgátló előtt csináltuk megszakítással - ami ugye szintén nem vmi tuti módszer - utána meg 5. napon már rendesen. Én nem estem teherbe, és gyanítom nálad is hat a dolog, de ha félsz, akkor a szünetben vegyél egy tesztet.

20L

2011. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki ennyire idióta annak nem kéne szexelni mert az emberiség fejlődését gátolja... Omg


Szerinted a betegtájékoztatót nem tapasztalatok alapján írták???? Szerinted az csak átverés, vagy mi????? Szerinted itt négy-öt válasz alapján fogsz te saját reprezentatív kutatást elvégezni??????


Egyébként minden kombinált hormontartalmú fogamzásgátló tabletta ha elkezdik szedni a ciklus első öt napjában akkor már azonnal hat.

2011. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Bocsánat hogy nem a témához kapcsolódóan írok de nem értem miért kell bántani valakit. Jobb ha megkérdezi hogy mit tegyen és a nem bunkóbbik fajta válaszol neki normálisan, minthogy valami olyasmi történjen amit nem szeretne. Nem kell ez a bunkó stílus... ha csak így tudsz válaszolni akkor nem kéri senki hogy leírd mit gondolsz...
2011. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért kell, mert különben nem veszi észre, hogy szimplán hülye.


Igy esetleg legközelebb talán veszi a fáradtságot, hogy elolvassa a betegtájékoztatóját annak a gyógyszernek, amit bevesz, legyen az fogamzásgátló tabletta, vagy bármi egyéb. És nem utólag jutnak eszébe mindenféle kérdések.


Szerinted a gyógyszer reklámokban miért mondják mindig, hogy olvassák el a betegtájékoztatót? Elárulom, azért, mert sok ilyen gyökér ember van.

2011. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
De ha nem látnád irta ,hogy még gumival védekeztek...az hogy kiszakadt bárkivel előfordulhat... ezért valószínűleg tudatában volt a dolognak ,hogy még védekeznie kell máshogy is... csak annyit akartam ezzel, hogy nem biztos hogy a bunkó stílus jobban hat rá mintha normálisan válaszolnál neki.de vannak ilyen emberek nem baj...
2011. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én se értem, miért esik jól egyeseknek ez a stílus, -de ha téged, kedves 69%-os válaszoló ez boldoggá tesz, akkor egészségedre, csak ezt tudom mondani.Ha figyelmesen olvasnál, észrevehetted volna, hogy olvastam a betegtájékoztatót, de nem voltam teljesen biztos magamban. És igen, szükségem volt az itteni válaszadók személyes tapasztalataira, és képzeld, nyugodtabb lettem, mert emberközelibb volt, mint egy használati utasítás..néha jól esik az embernek a megerősítés, ha szerinted ez bűn, és az emberi idiotizmusra utal, akkor oké, te így gondolod..ez van.
2011. jún. 20. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a pasidnak is mondhattad volna, hogy drágám, olvasd már föl nekem kérlek, és nyugtass meg pár szóval, vagy ilyesmi. Lol :D Na mind1.
2011. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!