Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, ti szednétek fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szednétek fogamzásgátlót, ha lenne nektek ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
A francokat szednének... Hőbörögnének, hogy de ez női dolog, és ááá kitudja mit csinál, meg ők nem akarnak impotensek lenni, meg nyafognának. :D hatalmas hisztit vágnának le szerintem :P bár ha pasi lennék én is, szóval félig-meddig megértem.
2009. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pl azt tudtátok,hogy ha valakinek magas a tesztoszteron szintje, akkor kopaszodni kezd???Semmi kedvem 25 évesen kopaszodni...Ha én nem várom el a nőktől,hogy szedjenek tablettákat,ők se várják el!Fő az egészség és az egyensúly!
2009. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Utolsóval egyetértek. Senki ne várjon el ilyesmit a másiktól. Csak az a baj, h a pasik nagyobb része elvárja a nőtől, nyafog, h neki a gumi nem jó, ő maga persze sose szedne semmit.
2009. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló utolsó mondata miatt tettem fel ezt a kérdést.
2009. jan. 8. 15:57
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lenne tesztoszteron az injekcióban, ez a hormon a nemiséget erősíti, és a kopaszok a magas tesztoszteronszintet azért találták ki maguknak, h férfiasnak tüntessék fel magukat.


Egyébként én nem szednék fogamzásgátlót, de a bnőmtől sem várom el :)

2009. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez teljesen új - esemény ELŐTTI tabletta, férfiaknak:

[link]


2000-ben még ezeket írták róla:

[link]

[link]


Itt egy összefoglaló a problémákról:

[link]

[link]


Itt van a tabletta:

[link]


Még egy cikk:

[link]

2009. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Én megkérdeztem a páromat, hogy szedné e. És igen. Csak nállunk én szedem, de csak mert már muszály volt. nem kényelem. Megvoltunk mi a gumival. És nem kényszer. De átvenné ezt a "terhet". De természetesen Csak ha már biztonságos lenne. És ez csak feltevés. Nem azt kérte a kérdező, hogy veszekedjetek a hatásokról, hanem hogy szednétek e... De hát olvasni tudni kell.
2009. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok,és amíg szedtem (baba miatt hagytam abba),semmi bajom nem volt vele.Én úgy vagyok vele, hogy nem tömnék semmi olyat a pasimba,aminek a hatásai még ki se forrtak.Nőknek való pedig van már ezer éve, és azt már elég jól kikísérletezték, szal inkább szedtem én. Meg olyat nem lehet elvárni 1 pasitól, hogy mindennap vegye be, mert szerintem tutira elfelejtené már az első héten, ha mi nők nem dugnánk a szájukba.
2009. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyik ismerősöm durván kopaszodik,és kimutatták,hogy a magas tesztoszterinje miatt,úgyhogy nem kitaláció!
2009. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, minden barátom nyafog, hogy ha csak meglátja a gumit neki már nem áll fel. És arra akarnak rábeszélni, hogy csináljuk gumi nélkül, nem lesz baj.... Persze! Tablettát én nem akarok szedni, mert szerintem nem túl egészséges... bár nem tudom.

Örülnék ha a pasiknak is lenne ilyesmi, márcsak azért is, hogy sokan megértsék milyen ez. A legtöbb szerint a védekezés a nő dolga. Őket nem érdekli... Persze vannak rendes férfiak is. - Bár én is találkoznék 1el.

2009. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!