Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye minden rendben lesz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye minden rendben lesz, ha szedem tovább rendesen?

Figyelt kérdés
tegnap bevettem a gyógyszert, de üvegből ittam hozzá kólát, (ahogy sose szoktam) és nem vagyok biztos benne hogy lement a gyógyszer,mert nem éreztem annyira ahogy lenyeltem,mint szoktam. Amilyen hülye voltam,nem öntöttem ki a kólát, hogy megnézzem belecsúszott e a bogyó, mert úgy gondoltam csak beképzeltem, hogy nem ment le.reggel aztán mégis idegsített.Azt mondták ismerőseim akik már régóta szednek bogyót,hogy ne vegyek be még egyet, hanem csak szedjem tovább rendesen, nem lesz semmi baj, mivel már 10szemet beszedtem a levélből és elindult a folyamat, nem eshetek teherbe.Meg amúgy is már egy éve szedem.úgyhogy csak mellette ezentúl még ebben a ciklusban gumit is kell használni.Biztos vagyok benne hogy lenyeltem,csak ahogy sokat járt rajta az agyam,már nem tudom, mit gondoljak...
2009. jan. 8. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NYUGODJ MEG!! Az ismerőseid jól mondják.. ha Te mégsem vagy biztos benne, használjatok gumit pár alkalommal!
2009. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, ezentúl a hónapban használunk gumit...remélem nem esek bele a hiba%ba, és ha nem is belém ment volna a gyógyszer hanem a kólába, akkor se lesz semmi baj...
2009. jan. 8. 16:06
 3/10 Srapnel ***** válasza:
Lehet, hogy lehordanak majd sokan, de mégis miért nem nézted meg, hogy benne van-e a kólában a bogyó? Mert ha nincs benne, akkor benned van. Ilyen egyszerű az élet.
2009. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert mivel úgy szoktam bevenni, hogy a nyelvem meg a szájpadlásom közé szorítom a tabit, hogy érezzem,hogy biztosan a számban van és lenyelem, azt hittem csak beképzelem magamnak hogy nem ment le...és nem mentem ki megnézni...de már bánom...
2009. jan. 8. 17:24
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ez az...ki akartam menni, lepörgettem a bevételt magamban egy csomószor, és úgy gondoltam, hogy csak beképzelem, mindig lement, biztos most is...de már bánom...ezentúl nem fogok inni se hozzá semmit, csak bekapom, és lenyelem...
2009. jan. 8. 18:12
 6/10 anonim válasza:
100%
Máskor egy pohár vízzel vedd be, abban tuti látod, hogyha nem ment le :D
2009. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pohárba szoktam mindig kiönteni valamit, hogy lássam...de most már csak befogom kapni, és lenyelni....védekezünk mellé...és szedem tovább a többit...így rendben lesz minden ugye?
2009. jan. 8. 18:40
 8/10 Srapnel ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy átgondolni, hanem hogy odamenni a kólához és fizikailag megnézni, hogy benne van-e. Vagy meginni az egészet. :)
2009. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
épp ez az...hogy azért nem mentem ki kiönteni a kólát, emrt azt gondoltam hogy biztos lement, mivel eddig is lement... (csak eddig pohárból ittam) de egyébként reggel elvittem az összes kólát suliba, korán reggel megittam belőle vagy egy litert, és még egy kevés van most mellettem,most is azt iszom...
2009. jan. 8. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érezted benne a gyógyszert akkor biztos lement az :) De ha nem akkor sincs nagy gond. Egy ideig gumi, és szedd rendesen tovább és nem lesz gáz :)
2009. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!