Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kisfiam most 9 holnapus....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiam most 9 holnapus. Eddig nem szedtem soha.7 napja kezdtem el szedni a Yasmin fogamzasgatlot menyi ido mulva biztonsagos es nem maradok terhes?

Figyelt kérdés
Se fontos hogy minden nap ugyanabban az oraba vegyem be van mikor elfelejtem es egy vagy masfel oraval kesobb jut eszembe.
2010. nov. 7. 07:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ugy akartam irni hogy "s"
2010. nov. 7. 07:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első hónapot érdemes megvárni, én akkor szedem amikor eszembe jut. Valamikor este 9-10 között.
2010. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a gyógyszertől is meg attól is,h mikor kezdted el szedni (mensi 1. napján vagy utána). A betegtájékoztatóra biztosan rá van írva,hogy mikortól véd,az enyém már az első naptól védett,van,aminél várni kell.Olvasd el! Célszerű nagyjából egy időpontban bevenni a gyógyszert,de pár óra ide vagy oda nem számít,csak ha esténként veszed,akkor mindig esténként vedd be,ill. ne maradjon ki egy sem,ezt könnyen megoldhatod úgy,hogy beállítod a telefonodon az emlékeztetőt/ébresztőd minden napra.
2010. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dokim ugy mondta hogy mensi.utan ahogy vegzek ugy kezdjem el szedni.Az utmutaton ugy irja hogy 3het de nem nagyon merek kockaztatni.Koszi a valaszokat.
2010. nov. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!