Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni fogamzásgátlót. Mennyi idő után lesz védelem szempontjából teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor lehet bármilyen más védekezés nélkül szexelni? ..és úgymondd belém élvezhet-e a partner úgy h ne legyen baj?? Előre is köszi!!!
2011. ápr. 13. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszerhez kapott tájékoztatóban le van írva. Az enyém azonnali védelmet ad, ha a menzesz első napján veszem be. Legalább is ezt írják. Én általában 1 hónapot kivárok, azaz a következő menzesz után már tuti biztos a védelem. De állítólag 1-2 hét is elég.
2011. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hadd abba a szexet s védve is leszel.
2011. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató..
2011. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos..a betegtájékoztatót átolvastam az elejétől a végéig.Alapvetően ezekkel a dolgokkal tisztában voltam eddig is.kivétel egy kérdés amiről egy szót sem írnak. Aggodalom nélkül élvezhet belém a partnerem???
2011. ápr. 13. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen fogamzásgátlót szedsz? A nőgyógyász nem mondta el, hogy mennyit kell várni?

Én Dienille-t szedek és most vagyok az első 7 napos szünetben.

Sztem is várd meg, hogy elkezd szedni a második levelet. :)

2011. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztató szerint már védve vagy, akkor a barátod nyugodtan belédereszthet egy litert is, nem lesz gond.

Az a kérdés, hogy mióta szeded és hányadik napon kezdted.

2011. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a doki, hogy az 5. napon kezdjem el szedni.így is tettem.Még nem volt meg az első "szünetem" sem mert kb másfél hete szedem. Egyépként SYMICIA a gyógyszer neve.

-a literes beszólás pedig nagy volt :D -

2011. ápr. 13. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A literes vagyok megint.

A betegtájékoztatódra elvileg az van írva, hogy ha az 5. napon kezdesz, akkor egy hétig kell kiegészítő védekezés. Tehát, ha már túl vagy a hetedig bogyódon, akkor védve vagy, nyomjátok ezerrel! Jó szórakozást!

Mi is ennyit vártunk bnőmmel és nem lett gond.

2011. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!