Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggódni, vagy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, vagy így már nincs rá nagy esélyem?

Figyelt kérdés
A barátommal a menstruációm utolsó napján együtt voltunk, az elején nem védekeztünk, de nem élvezett el. A menstruációm első napján kezdtem el gyógyszert szedni, a tájékoztató szerint így már egyből véd, bár tudom javasolják az első levél elszedését, de sajnos mi felelőtlenül gumi nélkül kezdtük el, mert hagytam magam rábeszélni. De nem ment el, mikor gumi nélkül csináltuk. Lehetséges így a teherbe esés, így hogy a fogamzásgátlót is elkezdtem szedni?
2010. nov. 7. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetségesnek lehetséges, de annyira elhanyagolható az esély, hogy felesleges aggódni. (persze ha nem jön meg szünetben, csinálj tesztet).

Viszont két hétig bírjátok ki gumival.

2010. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy ki kell bírni, a második levélig nemis lesz ilyen. csak mondta hogy ne féljek, meg mivel a tájékoztatóban az állt, hogy így hat az első naptól így rá tudott beszélni, pedig tudom hogy nem szabadna. most meg félek hogy mégis gond lehet
2010. nov. 7. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy jó nagy paraszt pasi. Nem hiszem el, hogy nem bírt volna ki még két hetet. Nagyon figyel rád látom...
2010. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!