Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes 72 órás tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes 72 órás tabletta mellett?

Figyelt kérdés

1 hónapja kiszakadt a gumink, de nem vettük észre:)aztán 72órás tabletta-(kb. 9 óra)múlva be is vettem, majd

2 hét késéssel, de megjött, nem úgy mint szokott. Most kellesz +jönnie, de én csak eszek, kívános vagyok, fájdogál a hasam, hányinger néha?


2008. jan. 11. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolognak tartom, hogy 72 órás tabletta bevétele mellett teherbe essél!!!

Szerintem felborította a hormonháztartásodat és amiatt vannak ezek a tünetek!

2008. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz terhes de nyugtasd meg magad és csinálj egy tesztet. de biztos lehetsz abban h vagy terhes csak h megnyudogj
2008. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj megnyugtatás képpen egy tesztet. Reggeli első vizeletből, az biztosan kimuttaná. Az eredménytől függetlenül mindenképp menj dokihoz. Mert bagy erhes lettél (amire kicsi az esély) Vagy pedig nagy gondokat okozott az a vacak a szervezetedben.
2008. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Én nagyon meglepődtem h bár 24 órával az eset után bevettem mégse hatott...Sokan nem tudják de nincs alátámasztva, hogy az esemény utáni tabletták a petesejt kilökődésén túl a beágyazódását is megakadályozzák. Nálam is ez lehetett a gond, amennyiben 14, 15, 16 napra az uccsó menszeszedtől történt az eset már valószínűleg megvolt az ovuláció (petesejt kilökődése) így az esemény utáni tabi nem sokat ér...Persze erről a tájékoztatóban nem írnak, és az orvosok is hallgatnak róla, mivel az abortusz kifizetődőbb....

[link]

2011. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok csak az utolsó linket, amint látom nem jeleníti meg, rem ez jó lesz:

[link]

2011. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!