Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakítottam a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal és abba szeretném hagyni a fogamzásgátló szedését(fél évig szedtem)milyen mellékhatások várhatok ha abbahagyom?

Figyelt kérdés
Nemtervezem a tabi folytatását.
2009. jan. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát kicsit felborul a szervezeted, azaz a menzesznek megint be kell állitódnia. Más nem nagyon. Ha úgy adódna a védekezésre ügyelj.
2009. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fejezd be a levelet, és utána hagyd abba. Különben felborulhat a ciklusod.

A többit ajándékozd el :-)

2009. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Testvéremre felkúszott 3-4 kiló. de ez szervezettől függ.

És tényleg nem lesz annyira szabályos mint régen.

Viszont: A levelet szedd végig, viszont ne kezd el a következőt. A nőgyógyászok is ezt tanácsolják.

2009. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szervezet függő. Mennyire kevert be a hormonháztartásodba, satöbbi...

Lehet, hogy semmi gondod nem lesz tőle az ég világon, de lehet, hogy nem fog beállni a ciklusod ilyesmi.

Amikor először szünetet tartottam a tabival, olyan pattanásos lettem, mint soha életemben nem voltam... Csak minden második hónapban "jött meg" valami barna izé...

És pl mikor végleg abbahagytam, mert a szedése mellékhatásokat okozott, rögtön beállt minden. Se pattanás, normális 28 napos ciklusok... tök egyénfüggő...

2009. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!