Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalatok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok és vélemények vannak a hüvelygyűrűről és a pesszáriumról? Ár, Hatékonyság, Mellékhatások?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mire szeretnéd használni a péniszpumpát. A péniszpumpa eredetileg impotens férfiaknak találták ki,de állítólag kicsi növekedést el lehet vele érni és vastagodást pénisznél de ez csak rövidtávú. Már 5-6000 Ftért lehet kapni. Egyre kell vigyázni hogy az előírtak szerint használd ne emeld túl magasra a nyomást mert károsodhat a pénisz. De ha "felpumpálod" akkor áll mint a kő.
2010. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű hasonlóan hormonális fogamzásgátló eszköz, mint a tabletta, csak más az alkalmazás helye. Elég drága mulatság, a háromhavi közel 10 000 Ft. A hatékonysága 99,9%-os, szinte tökéletes. A mellékhatások ugyan azok lehetnek, mint a tablettánál.


A pesszárium eléggé kiment már a divatból. Általában spermicid zselével kombinálva növelhető a hatékonysága, bár így is jóval alatta marad a gyűrűének. Mellékhatása annyi lehet, ha a spermicid esetleg helyi irritációt okoz. Árat sajnos nem találtam a neten, de mivel sokszor fel lehet használni, eléggé gazdaságosnak tűnik.

2010. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat igaz az első választ nem kérdeztem, de legalább azt is tudom:)

Mégegy kérdés: ugyanúgy eredményezhet testsúly növekedést a hüvelygyűrű?

kösy szépen

2010. nov. 18. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, az első kicsit félreolvasta a pesszáriumot... :)


Elviekben talán, de a mai gyógyszereknél hízással már nemigen kell ezzel számolni, tablettáknál sem. A lényeg, hogy ha használni kezded, akkor ne változtass rossz irányba az életmódodon és figyeld a súlyodat. Ha indokolatlanul rádugrik néhány kiló, akkor visszamész a dokihoz és jelzed a problémát.


Amúgy én eleve túlsúlyos vagyok és az a tapasztalatom, hogy a gyógyszer mellett is az életmód függvénye a testsúlyom alakulása - ha nem figyelek oda, hízok, ha odafigyelek és mozgok, akkor fogyok. Szóval ettől ne tarts!

2010. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali első vagyok. Váu most vissza olvasva nem is volt szó a pumpáról. Pedig tisztán emlékszem hogy azt olvastam. Történnek néha furcsa dolgok. Bocsi. :)
2010. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
peszseráiumot ne használj...nem megbízható. nagyon kevés nő tudja egyáltalán feltenni...a gec*ölő meg nem 100 hogy elpusztít mindent amit kell:\ hüvelygyűrüt vegyél, nagyon megbízható, nem tudod rosszul felrakni, és annak ellenére hogy hormon, nem bántja a májat mivel nem szájon át kell alkalmazni (:
2010. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!