Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrűről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrűről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de attól félek,hogy nem helyezem fel elég mélyre, elég jól és nem úgy hat ahogy kell. Meghogy szex közben milyen érzés.

Viszont a fogamzásgátlótól gyakran szenvedek hüvelygombától és azt hallottam, hogy hüvelygyűrű használata mellett kevesebb a gombásodás.

Nedvesedés terén mik a tapasztalataitok, mert tabletta mellett nekem szinte alig van, és emiatt is váltanék hüvelygyűrűre.

Árban mennyi?

Bármilyen más tapasztalatokat is szívesen fogadok....


2011. júl. 15. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyne. Leírok neked hatmillió kommentet a témában, nagyon figyelj:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=121&kere..

2011. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak jót tudok róla mondani.

A felhelyezéssel semmi gondom nincsen, kb. 2 percig szoktam vele "szenvedni".

A tablettákkal ellentétben, csak egyszer felhelyezed és utána ott van 3 hétig. Nekem utána 2 nappal percre pontosan jön meg.

Nedvesedni ugyanúgy nedvesedek, mint előtte. Előnye, hogy tabi mellett nem tudtam volna óvszer nélkül szeretkezni, most már pedig simán megcsináljuk a párommal.

Az ára egyesével 4000 forint darabja. Három havi adag összesen 9ezer forint körül van.


17/L

2011. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek mondanám, hogy azokat is olvasgattam... XD

Csak kiváncsi vagyok másokra is akiknek azóta más tapasztalataik vannak esetleg....

Másodiknak: köszike a választ :)

2011. júl. 15. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim meg pont azt mondta, hogy még jobban hajlamost a fertőzésekre.
2011. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én csak jókat tudok róla mondani :D Nekem azóta egyszer volt fertőésem (nekem is ez volt a bajom) de az cska a Balaton miatt ... Nedvesedni ugyanúgy nedvesedsz . Szexközben nem érezni mert a barátom mondaná :D mondjuk szerintem drága de megéri és nekem is percre pontosan 2 nap kell míg megjön annyih h nekem sokkal kevesebb a menstruációt váladékom... am tényleg aki ilyet használ a gyűrűmentes időszakban is véd???
2011. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az akkori faszimat nagyon zavarta, de mivel napi x órát lehet hüvelyen kívül is, ezért én mindig kivettem, és nem volt semmi cink! :) Csuda jó 3 hónap volt, csak a végére híztam 10 kilót (jó, nem is ártott, mert úgy néztem ki, mint egy anorexiás), ezért váltanom kellett! :S

Volt viszont egy barátnőm, akinek olyan hatalmas, gennyes pattanások nőttek az arcán tőle, hogy még fél évvel később is látszottak a hegek! :S

Szerintem próbáld ki, de bármi ilyesmit tapasztalsz, azonnal hagyd abba a használatát, mert nagyot lehet vele szívni! :S

2011. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 napig elviseltem, aztán dobtam a kukába. ha nem volt sex akkor is túl sok nedvesség folyott ki onnan használatakor. ez nem tetszett benne. anélkül minimális a nedvesség, akár van sex, akár nincs.
2014. jan. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!