Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első alkalomkor milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalomkor milyen óvszert használjunk a barátnőmmel? Kérhetnék egy pár tanácsot? Milyenek az elterjedtek, a legjobbak, biztonság, megbízhatóság téren?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi masculant használunk.
2009. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
durex...
2009. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi is masculant, nekünk bevált!
2009. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó én ezt értem hogy Durex és a Masculan de azon belűl:)
2009. jan. 12. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Lifestyle síkosítottat használtunk régen, amiben sperma-ölő lötty van, az nagyon jó! Zöld a csomagolása.
2009. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Zöld masculan.


Semmiképp se legyen bordázott, rücskös (narancssárga masculan), mert azt aligha élvezné a barátnőd az 1. alkalommal.

2009. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a honlapján és az van irva h anatómiailag formált, ez mit takar? van vmi hátránya? előnye?, köszönöm a tanácsokat csak szeretnék utánajárni a dolgoknak, nem amikor már baj van:)meg hát legyen az első a legjobb:D utána meg a többi :)
2009. jan. 12. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Anatómiailag formált = jobban illeszkedik


Jó tanács: szerezz be előre egy csomaggal és gyakorolj a biztonságotok érdekében!

2009. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló vagyok

Te milyen rendes srác vagy! Sok sikert kívánok tényleg!

Az anatómai-s az olyan ami egy kicsit alakítva van a farkad alakjára. Síkosítottat vegyél és jó nedves legyen a lány, akkor nagyon fogja élvezni, még nem is fok fájni neki (lehet) Hajrá

2009. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huu hát nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat és áá téleg köszönöm mindenkinek nagyon rendesek vagytok!!!! hát mindenet a barátnőm érdekében :)
2009. jan. 12. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!