Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 tabletta hany napig ad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 tabletta hany napig ad vedettseget?

Figyelt kérdés

Múlt hét kedden elfelejtettem bevenni a tabblettamat! Tri-Regol 21+7-et szedek.

hetfon lefekudtem a baratommal es ugy vetuk eszre h az ovszer kilyukadt es bennem ment el! lehet szo terhessegrol? mik az elso jelek?


2008. jan. 12. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azért van a betegtájékoztató, hogy megnézd ezzel kapcsolatban mi áll benne! Ha pótoltad az elkövetkező 12 órában, akkor nincs gond, ha viszont nem, akkor kiegészítő védekezés ajánlatos! Bár általában aki már hosszab ideje tabizik, annál nem okoz gondot az ilyen, de ez sem 100%! Nem tudom, Te mióta szeded! Remélhetőleg nem lesz gond!
2008. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mivel ez majdnem egy hétel a kimarad tabi után történt remélhetőleg h nem, meg ha régota szeded akkor is remélejük h nem okoz gondot, de olvasd el a betegtájékoztetot és ha ugy érzed akkor keresd fel a nődokid vagy csinálj tesztet de a tesztel csak akkor probálkozz ha nem jott meg a mensesed
2008. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én éveken keresztül kis hormontartlmú fog.gátlót szedtem.Májusban hagytam abba, mert babát szerettünk volna, okóberben sikerült teherbe esnem.

Szerintem ne aggódj, jól kivannak gondolva ezek atabletták.Elég sok idő mire kiürül a szervezetből

2008. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!