Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás fogamzásgátlótól azonnal, vagy még aznap megjön?

Figyelt kérdés
Osztályomban merült fel a kérdés, mivel többeknek megjött tőle, de volt akinek nem. Melyik a normális?
2009. jan. 13. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni... mindenkinek más a szervezete
2009. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Laza egy osztály lehet, ha ezen élnek a csajok...
2009. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Elvileg a következő mensturáció időpontjában kellene megjönnie. De a hormonok összezavarhatják, úgyhogy "bármikor megjöhet".
2009. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem eddig kétszer kellett sos tabi, és egyszer sem jött meg azonnal, sőt a második alkalommal egy pozitívat is teszteltem, pedig semmi sem volt...

Azóta persze nem élek vele, szóval nem tudom, hogy milyenek vannak manapság...

Azt tudom, hogy a hugom annó 15éves kora körül azonnali mensit produkált....

2009. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
szép kis osztály,szép kis család... én lassan 20 vagyok de még nem volt szükségem ilyesmire, mert van eszem...és még mielőtt valaki írja, h lehet lyukas a gumi, meg stb., igen, vannak igazi balesetek, de az szinte statisztikailag lehetetlen, h ugyanabban a közösségben több emberrel is előforduljon és többször is
2009. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha rögtön bevérzel a bevétele után, azt azt jelenti,hogy terhes voltál!Ha nem,akkor nem!
2009. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Kedves utolsó ez honnan, hogy azonnal bevérzés terhesség?

Írtam, hogy a hugomnak egyszer kellett mikor épp túl volt az elsőn, és a párja valamit bénázott, szóval inkább elmentek és bevette, szóval szűz volt a szentem, 10perc után vette be, fizikai lehetetlenség a terhesség... szóval akkor hogyan is van ez?

2009. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
akkor minek kellett neki bevenni, ha fizikai lehetetlenség?
2009. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A 72órás nem okoz vetélést, nem szakítja meg a terhességet, csak megelőzi, nem lökődik ki a petesejt, nem termékenyül meg, nem ágyazódik be...

Namármost 10perccel az aktus után nem vagy terhes, ugyanis a spermának nem 10perc az átlagos 18cms út. Eddig oké? Namármost, ha a szűz srác nem biztos abban, hogy a 15ÉVES barátnőjébe nem került a gumiból véletlen ondó, akkor nekem evidens, hogy keresünk egy olyan megoldást, ami nem okoz kilenc hónap múlva nagy fejtörést... Ergó elmegyünk sürgősségi fogamzásgátlásra... Így érthető, hogy bevette inkább? DE MINT ÍRTAM VÁLASZOLÓ VAGYOK ÉS A HuGOM AZONNAL BEVÉRZETT ÉS AZ EGYIK VÁLASZBAN AZ VAN, HOGY AKKOR 100% TERHES VOLTÁL, NA ERRE VOLTAM KÍVÁNCSI, HOGY EZ HONNAN JÖTT.

2009. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
egy 15 éves gyerek szervezetében majdnem olyan nagy bajt okoz egy ilyen magas hormontartalmú tabletta, mint maga a terhesség... sztem egyik sem jobb mint a másik, egy gyerek még ne szexeljen és nincs baj
2009. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!