Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek gond lehet abból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond lehet abból, ha szeretkezés közben kiszakadt a gumi, de akkor, amikor a barátom még nem ment el és utána egyből kicseréltük egy másikra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel nem lesz baj.
2010. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
én 10 hetesen mentem abortuszra csak ennyi az esélye,és nem gondoltam volna hogy ez lesz belőle.
2010. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az örömnedv is megtermékenyíthet szerény tudásom szerint.
2010. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vettük észre, hogy lett volna benne előváladék. Utána megnéztük az óvszert, hogy van e benne valami, de nem láttunk és nem éreztünk rajta semmi furcsát, bár nem tudom, hogy észre lehet e venni rajta az előváladékot...

Barátom biztos benne, hogy nem volt semmi, nem érzett semmit, de én mégis aggódok.

2010. nov. 22. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy baj lehet belőle, de a biztonság kedvéért vegyél tesztet vagy inkább menj el nőgyógyászhoz.
2010. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teszt még nem mutatna semmi és a nőgyógyász sem.
2010. nov. 22. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak fele annyi gyerekem lenne, ahány gumi elszakadt bennem kefélés közben, akkor óvodát nyithatnék. Általában az aktus közben szakadt el, kicseréltük és kész. Egyszer volt gáz, amikor pont elment az aktuális pasim és akkor szakadt el. Irány az orvos és bevettem az esemény utánit.
2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Nálunk is volt már ilyen eset többször is, de nem lett gond. Szerintem ilyen esetben nagyon minimális az esély.
2010. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nem lesz semmi baj..es foleg ha abban a periodusban voltal hogy nincs nagy eselye a teherbe esesnek...a parom es en mar vay 4 honapja nem vedekezunk es nem meg semmi baj nem lett:)
2010. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!