Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló, első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló, első levél. Beszedés?!

Figyelt kérdés

Nos én még csak most kezdtem el először szedni a Jangee fogamzásgátló tablettát, de már csak 3 gyógyszerem van hátra. Eddig soha nem szedtem fogamzásgátlót!

És az imént olvastam, hogy azért vannak ráírva a napok, mert amelyik napon megjön, onnantól kell szedni. Nekem pénteken jött meg, és a legelső gyógyszert vettem be (ami a Hétfőnél volt). Ez probléma lehet???:S


Valamint 2hete egyfolytában fáj a gyomrom, pár napja hányingerem is van, és ma elkezdett rázni a hideg is. Szerintem már lázam is van. Ez lehet ennek a mellékhatása vagy más bajom van?


Előre is köszönöm a válaszokat! Kérem csak olyanok írjanak, akik már tapasztaltak ebben a témában.

17/L


2010. nov. 22. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A láz valamilyen betegség lehet, de semmiképpen sem a fogamzásgátló mellékhatása.


Az, hogy rossz napon kezdted a gyógyszert nem feltétlenül probléma. Attól függ, hogy egyfázisú vagy 3 fázisú gyógyszert szedsz-e. Az egyfázisúban minden egyes tablettának egyforma a hatóanyagszintje, a többfázisúban pedig általában hetente változik.

De gondolom tisztában vagy vele, hogy milyet szedsz.

Ha egyfázisút akkor teljesen mindegy, hogy milyen napot vettél be, az csak emlékeztetőnek van, hogy tudd, hogy hol tartasz.

Ha több fázisú, akkor viszont eléggé elszúrtad a dolgot és a továbbiakban a dokidtól kéne tanácsot kérned, hogy hogyan tovább.

2010. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! Utána néztem és egyfázisú gyógyszer, úgyhogy megnyugtattál!:)
2010. nov. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!