Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane-35 nek magas a hormont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane-35 nek magas a hormontartalma?

Figyelt kérdés
Ezt nekem még senki se mondta.
2008. jan. 13. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre nem jó szedni.Főleg nem sokáig.
2008. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%
Azt mondják sok benne a hormon meg maXX 1évig szedhető,de ezt nemmindeggyik doki tudja vagy mondja el rendesen!!
2008. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Igen , erős gyógyszer, peteérési zavarokra, cisztára és problémás bőrre szokták felírni.

Nekem PCO-m van, ezért kaptam, és minden doki azt mondta, szedjem, amíg babát nem akarok, ez így is volt 6 éven át, és semmi bajom nem lett tőle, nem híztam, nem szőrősödtem és a hormonháztartásom is teljesen rendben van, sőt 19 hetes kismama vagyok:-)

2008. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!