Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex a 7 napos szünet alatt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a 7 napos szünet alatt? Véd akkor is a fogamzás gátló?

Figyelt kérdés

Triodena fog.gátlót szedek, és az a kérdésem lenne, hogy a 7 napos szünet alatt lehetünk-e együtt a párommal? Ugyan olyan védettséget nyújt a tabletta a szünet alatt is?


A vérzésem a szünet 4. napján szokott csak megjönni.


2010. nov. 24. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak befolyásolni,de én Harmonetet szedek 10 éve és véd akkor is amikor "szünet van"menszi elött.Szóval elivleg ezek a gyogszerek védenek akkor is,sőt majdnem biztosra veszem.Olvastam olyat ami nem véd,de annál kell szedni a 7 nap alatt is valamit 21+7.De ha a tied is normál szemes akkor szerintem védenie kell.
2010. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
véd, de ez le van írva a gyógyszer betegtájékoztatójában is
2010. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. EZ BENNE VAN a betegtájékoztatóban is, ige, véd.

2. ez kb. a 500-ik ilyen kérdés, kicsit utána kereshettél volna, mielött kiirod a kérdésedet.

2010. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na igen. Amíg ide bepötyögted, addig a betegtájékoztatót is elolvashattad volna...

Természetesen véd a 7 nap alatt is.

2010. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak a választ.

A többinek meg az "értelmes" és lekicsinyítő hozzászólásokat.


Csak annyit tennék még a dologhoz hogy átböngésztem a fog.gátlóm betegtájékoztatóját előtte és egy betűt sem ír a 7 napos szünet alatti védelemről.


Gyakorikérdések meg tudtommal azért van, hogy akármilyen kérdést feltehessek az adott témában.

2010. nov. 24. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van olyan fogamzásgátló, aminek a tájékoztatójában írják, de nagy részükben nem.

Amúgy eléggé megoszlanak a vélemények.

A legtöbb orvos szerint véd akkor is, más orvos szerint meg olyankor csökken a hatása.

2010. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!Az én betegtájékoztatómba sincs benne ilyen rész!Sőt jó pár dolog hiányzik még.A negatív válaszokat meg sz.rd le!

A lényeg hogy mivel a 7 nap alatt megjön olyankor eleve nem eshetsz teherbe (ha nem szedsz semmit akkor sem) Mivel a peteérés lezajlott...leszakadt:) és már nem tud megtermékenyülni!Igaz én a 3 (gyógyszermentes) nap alatt parázok mindig így hát míg meg nem jön olyankor inkább kerülöm a szexet vagy használunk óvszert.Biztos ami biztos alapon.

2010. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

"7 nap alatt megjön olyankor eleve nem eshetsz teherbe (ha nem szedsz semmit akkor sem)"


Ilyet ne mondj, mert még vmi kis csitri komolyan veszi. Menzesz alatt is teherbe lehet esni, még ha kicsi is az esélye. Nem egy nő van, aki menstruáció alatt esett teherbe. És igen, orvost kérdeztem és ő mondta, hogy nincs olyan nap, mikor a teherbeesés esélye 0!!!

2010. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló te ész, ne írjál hülyeségeket én akkor estem teherbe mikor menstruáltam. Bármikor teherbe lehet esni!!!!
2014. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A legviccesebb az, hogy azon vitáztok, hogy menstruáció alatt teherbe lehet-e esni, de valójában fogamzásgátló tabletta mellett csak megvonásos vérzés van, nem menzesz!!
2018. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!