Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "szünet" közben szex mással....

"szünet" közben szex mással. Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

1 hónap szünetet kért tőlem a párom. Ki szeretné pihenni magát, a hobbijával foglalkozni, stb (eddig tanulás miatt nem volt ilyenekre ideje)

Nekem nagyon fontos dolog a szex, és lenne lehetőségem hétvégén lefeküdni egy nagyon jó pasival.

Az viszont már rosszul esne, ha a barátom tenné ezt, mivel ő kérte a szünetet, ő nem tudott velem annyit foglalkozni, neki kellett ez.. nekem viszont nem, de muszáj voltam adni..


Gerinctelenség lenne? Megtegyem vagy ne?


2011. jún. 9. 13:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a barátoddal kellene megbeszélni, hogy ő pontosan hogyan definiálja a szünet fogalmát...
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Neki nem férne bele, itt van a legnagyobb baj. Én viszont nem bírok ki még 2 hetet, így is annyira szeretethiányom van. Mégcsak nem is beszéltem vele azóta.
2011. jún. 9. 13:47
 3/44 anonim ***** válasza:
82%
hát én nem tenném meg, de ez én vagyok. az sem elítélendő, ha te megteszed. attól függ, hogy ki hogy értelmezi a szünetet. ezt lehet, hogy tisztázni kellett volna az elején. én úgy voltam vele mindig is, ha nem mondjuk ki, hogy vége, akkor nem szakítottunk. de valamilyen szinten meg mégis. A lényeg, hogy én nem tenném meg, de lehet, hogy csak az én felfogásom miatt. viszont ha neked is rosszul esik, akkor szerintem neki is. oké, hogy ő kérte, de akkor sem feküdnék le mással.
2011. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%
Tedd meg, ha erre van igényed, de előtte szakíts a pasiddal. Megcsalni ugyanis valóban gerinctelenség, és ha vágysz egy másik férfira, akkor nem szereted a párodat, csak megszokásból vagy mellette. Ha 1 hónapot nem tudsz rá várni, akkor minden perc pocsékolás, amit ti a kapcsolatotokra szántok. Mellesleg számomra a "szünet" fogalma sem fér bele egy kapcsolatba, úgyhogy valószínűleg már ő sem szeret téged olyan lángoló szerelemmel..
2011. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Az én szótáramban sincs "szünet", de muszáj voltam adni neki.
2011. jún. 9. 13:49
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
Igen én annak tartom!
2011. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy súlyos lelki baj, ha 2 hétnél többet nem bírsz ki férfi nélkül, és képes vagy érzelmek nélkül lefeküdni bárkivel, hogy elhitesd magaddal, szerethető vagy? Szerintem önértékelési problémáid lehetnek, vagy nem is tudom, de ez megmagyarázná, miért is vagy a pároddal, ha mellette más férfira is lenne igényed. Szakítanod kellene és meggyógyítanod a lelked, egyedül..
2011. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%
Jó kis barát már eltelt két hét, és még csak fel sem hív, mi a franc van veled.Tapasztalatom, ha valaki szünetet kér, az már rég rossz, főleg egy hónapot.
2011. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda szerelem lehet köztetek ha nem bírsz ki egy kis időt szex nélkül,és az első felálló farokra rácuppansz.

Inkább szakíts végleg a pasassal,és annak rakod szét a lábad akinek akarod,nem tartozol senkinek elszámolással.

Én ha a barátnőm ezt tenné velem,utána már véletlenül sem érdekelne.

25/F

2011. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, ha a te értékrended alapján ezt megengedhetőnek tartod, akkor lelked rajta.


Szünet, olyan szerintem nincs egy kapcsolatban, dehát ezt neked kell tudnod.

2011. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!